FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Důležité oznámení pro všechny hlídkující vlky Empty Důležité oznámení pro všechny hlídkující vlky

Mon 8 Apr 2019 - 14:13
Hlídko,
důležité oznámení. Ode dnešního dne se mění způsob vydělávání darwenů. Odměna stále činí 2000 darwenů, ale nyní již oněch 5 příběhů nebudete muset napsat do jednoho měsíce. Nyní je tato lhůta na vás, a tím pádem i četnost vydělávání této částky.

Co se tedy změní?
Ode dneška už bude čistě na vás, jak rychle si darweny vyděláte, jak již bylo řečeno. Jestliže napíšete 5 příběhů za den, budete si vydělávat 2000 darwenů denně. Jestliže napíšete 5 příběhů za půl roku, dostanete svou odměnu až za půl roku. Je možné tedy za krátkou dobu vydělat obrovské množství peněz, ale zároveň nemusíte dostat vůbec nic.

Změnila jsem tento styl vydělávání z jednoduchého důvodu - zdálo se mi, že posty až příliš připomínají reálná povolání. Nechci aby se náš svět příliš prolínal s tím vlčím, a proto jsem zakročila takto. Věřím, že to pochopíte.
Aminta
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru