FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zplacený dluh 1/2  Empty Zplacený dluh 1/2

Tue 16 Apr 2019 - 13:32
Dnes ráno jsem vstávala spolu se slunečním vlkem. Vyšla jsem ven z jeskyně. Napadlo mě že bych se vydala chytat sviště do Bílých hor, mohla by se tam přiučit i Cali. Krom svišťů je tam i spoustu drobných hlodavců. Znamenalo to ale vylezt nejméně až do osumseti metrů nad mořem. Po chvíli sezení a přemýšlení na plošině u jeskyně, jsem se vydala do lesa pro nějakou tu zvěř pro Cali na snídani. Lov byl překvapivě snadný. Ulovila jsem jednoho bažanta a dvě krysy. Cestou zpět jsem si pospíšila, aby Cali nemusela čekat. Když jsem přišla, byla už vzhůru. ,,Dobré ráno Cali" pozdravila jsem ji. ,,Dobré ráno Hirko" oplatila mi pozdrav. Bažanta jsem upravila tak, ať se dá sníst i bez plavání peří. ,,Hirko, kam dnes půjdeme lovit?" zvědavě se na mě podívala. ,,Nevím jestli by se ti tam chtělo jít, ale mám v plánu vyjít až na Bílé hory a chytat tam sviště, nebo jiné hlodavce." odmlčela jsem se ,,Jestli budeš chtít můžeš jít se mnou" usmála jsem se na ni. Oplatila mi to zářivým úsměvem. Hned po snídani jsme se vydaly na cestu. Šly jsme nejkratší cestou okolo jezera zamilovaných přes močály, které jsme prošli bez jediného škrábanečku po vyšlapané pěšině. Konečně jsme stáli před Bílými horami. Nikdy jsem nebyla úplně nahoře, ale co vím z vyprávění ostatních vlků je od tama nádherný výhled na celé území Ambodie a dokonce i na jiné smečky v okolí. Netrvalo to dlouho a úspěšně jsme s Cali vstanuly na menší kamenité plošině porostlé horskými trávami a bylinami. Bylo to ideální místo pro hlodavce, přispusobené pro život v horách. Sedla jsem si na kámen a vyčkávala. Cali mezitím běhala nademnou nebo chytala myši. Všimla jsme si pár svištích nor. Moc vlků neloví sviště kvůli jejich velkým zubům a málo masa, ale na naučení lovu je to skvělá kořist. ,,Hirko!" vytrhavá mě z přemýšlení Caliin zoufalý hlas. Prudce jsem se zvedla a vydala jsem se tím směrem. Cali nebyla daleko. Jen o pár metrů výš. Zoufale kňučeni se ozývalo z malé průrvy mezi kameny okolo nichž chodila velká béžová šelma.
Velká puma obcházela kameny a snažila se z pukliny vyšťourat Cali. Vypadala dost naštvaně a hladově. Bez váhání jsem se rozběhla Cali na pomoct. Vrhla jsem se pumě po krku. Setřasla mě během pár sekund. Vyjela po mě tlapkou, která zasáhla jen pár chlupů na boku tváře. Vztekle jsem vrčela. Puma hlasitě  zařvala a skočila po mě. Měla jsem co dělat, abych se jí ubranila. Zasadila mi víc ran než já ji. Párkrát se mi podařilo vyskočit pumě na záda, ale netrvalo to dlouho a byla jsem zase na zemi. Boj se chýlil ke konci ve prospěch pumy. Docházely mi síly a já se už jen vyhýbala dalším ranám. Stěží jsem popadala dech. Zoufale jsem zavyla o pomoc.

....  Pokračování příště.

Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Zplacený dluh 1/2  Empty Re: Zplacený dluh 1/2

Tue 16 Apr 2019 - 14:46
400 darwenů. Poznámka - 800 se píše osm set, ne osumset.
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Zplacený dluh 1/2  Empty Re: Zplacený dluh 1/2

Tue 16 Apr 2019 - 14:48
Dám si na to pozor.
Sponsored content

Zplacený dluh 1/2  Empty Re: Zplacený dluh 1/2

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru