FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Nová smečka Empty Nová smečka

Sun 10 Feb 2019 - 20:35
Když jsem o něco povyrostla, má matka mi vyprávěla o nebezpečí, které se skrývá daleko v hlubokém lese. Vyprávěla mi také o tom, jak je každý rok chodili navštívit šelmy a krást jim potravu, protože je už nebavilo se honit za malými zvířaty.Měli většinou štěstí, protože měli vždy plán a bylo jich mnohem víc. Byli také mnohem chytřejší, takže byli vždy připraveni na boj.Po několika měsících když jsme odpočívali, jeden z našich členů cítil cizí pach, pach který už někdy cítil. Najednou se z křoví ozýval řev. Všichni vlci nastražili uši a já sem si říkala co se děje. Po tiché chvilce vyskočili šelmy z křoví. Bylo jich strašně moc. Všichni byli v šoku a já se bála o svůj život. Matka mi řekla ať se jdu schovat. Rychle jsem běžela co mi síly stačili a schovala se do úkrytu, kterému jsem říkala vlčí tlapka. Bylo to mé nejoblíbenější místo a nikomu jsem o něm neřekla. Po několika hodinách jsem odvážně vylezla, ale všichni z mé smečky byli mrtví. Dokonce i mí rodiče. S pláčem jsem se s nimi rozloučila a šla jsem dlouhou cestou, kterou jsem neznala. Ušla jsem několik mil až jsem cítila cizí puch. Cítila jsem vlky a tak jsem se vydala po stopě. Narazila jsem na smečku. Ze začátku jsem se bála zeptat, jestli u nich můžu zůstat. Nakonec jsem jim řekla můj příběh a mohla jsem u nich být.


Naposledy upravil Jessi dne Tue 12 Feb 2019 - 15:14, celkově upraveno 1 krát
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Nová smečka Empty Re: Nová smečka

Tue 12 Feb 2019 - 13:55
200 darwenů. Akorát mě zaráží jedna věc....
Úkrit? Vážně? Very Happy chápu že se někdy někdo může omylem splést, ale jestli jsi to myslela vážně, tak potěš koště Very Happy
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru