FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Krásný den strávený s Gravitym Empty Krásný den strávený s Gravitym

Sat 29 Jun 2019 - 20:28
Vyhlédla jsem z nory a zjistila jsem, že už je ráno. Ptáci zpívali a svět už se probouzel k dalšímu dni. Přemýšlela jsem, co budu dnes dělat, když jsem uviděla Gravityho, který si to ke mně mířil cvalem. Rozhodla jsem se, že dnes se budu věnovat Gravitymu. Vyšla jsem z nory a šla vraníkovi naproti. Z Gravityho už je teď krásný kůň a nepoznali byste v něm toho chudáčka, kterého jsem viděla při prvním setkáním s ním. Dnes jsem jako ostatně, začala snídaní. Přikrčila jsem se, když jsem uviděla pěkného zajíce. Zakousla jsem ho a pochutnala si na něm. Rozhlédla jsem se kolem a vydala jsem se směrem k louce bohů, abych tam bohům nechala zajíce, jakožto malou oběť. Pokynula jsem Gravitymu, ať jde za mnou a vydali jsme se k louce. Cestou jsem vyhlížela nějakého pořádného zajíce. Když jsem dorazila k louce, zajíce jsem opatrně držela v zubech. Gravity mě následoval a rozhlížel se kolem. Položila jsem zajíce a chvílí jsem tam jen tak stála. Asi po 10 minutách jsem se obrátila a dala jsem si s Gravitym závod, kdo bude první u mé nory. Vyhrál Gravity i když jsem se snažila hodně. Pak jsem si ulovila zajíce a s ním jsem si sedla před mou noru a pozorovala jsem Gravityho, jak se pase. Nakonec jsem se šla projít okolo ale to už byl večer a já jsem jen popřála Gravitymu dobrou noc a šla jsem do nory. Ulehla jsem na mývalí kožešinu a rázem jsem usnula.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Krásný den strávený s Gravitym Empty Re: Krásný den strávený s Gravitym

Sun 30 Jun 2019 - 22:40
100 darwenů. Tip: Nepiš vícero malých, ale spíše jeden větší příběh. Vynese ti to víc darwenů.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru