FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Jezero a bouřka Empty Jezero a bouřka

Sun 30 Jun 2019 - 13:12
Jestli se dá říct mému polo-běhu, polo- chůzi běh, tak jsem z nory vyběhla přímo do krásného dne. Pořád mám drobné zranění od pumy, ale už jsou lepší. Včera jsem se do noci věnovala jejich olizování, aby se do nich nedostala infekce. Rozhodla jsem se, že dnes budu odpočívat u jezera zamilovaných a hojit si tam své ranky. Gravityho, ostatně jako vždy beru s sebou a do svého silného stisku chytám zajíce, který si to troufale namířil do blízkosti mé nory. Vydala jsem se tedy k jezeru a nechala svou srst profukovat jemným větříkem. Dnes je pod mrakem takže je tak příjemně. Vesele jsem poklusávala a občas jsem sykla bolestí. ,,Měla bych zajít ke Quantimě," říkám si v duchu, ale hned tu myšlenku zavrhnu. Podceňuji se, ne, jsem přece dobrá. Konečně dorazím k jezeru a s radostí do něj skočím. Začnu namáhavě plavat a tak se dostanu do větší hloubky. Jakmile zjistím, že nedoplavu na břeh, začnu tiše výt. Gravity mě uslyšel a přiběhne k jezeru. Skočí do něj a plave ke mně. Pod tlapkami ucítím jeho mokrou srst. Gravity mě odnese na břeh a já z něj slezu. Lehce se oklepu a vydán se k noře. Obloha mezitím zčernala a z dálky je slyšet hřmění. Leknu se a přidám do kroku. ,,Rychle, nasedni!" Zavolá Gravity a lehne si na zem, aby se mi lépe zasedalo. Vyskočila jsem na jeho hřbet a tlapkami jsem ho objala. Udělala jsem správně, že jsem ho objala protože se Gravity pustil do splašeného trysku a zastavil až u mé nory. Sklouzla jsem z jeho hřbetu, přímo před vchod do jeskyně a odpotácela jsem se dovnitř. Měla jsem hlad a byla jsem sama na sebe naštvaná, že jsem se u jezera nenajedla. Gravity už byl pryč, když jsem vyhlédla z nory a tak jsem zalezla zpět do nory. V noře jsem se natáhla na kožešinu a trochu jsem si olízala rány. Únavou jsem nakonec usnula.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Jezero a bouřka Empty Re: Jezero a bouřka

Sun 30 Jun 2019 - 22:38
Gramatika dobrá, ale máš příliš krátkých vět za sebou. Příklad (když to hodně přeženu):
Vyrazila jsem k jezeru. Šla jsem do vody. Najednou jsem nedosáhla na dno. Zavyla jsem. Gravity mě uslyšel. Přišel na pomoc.
Nějak takhle to já vnímám. Zkus pro příště utvářet méně vět, ale více souvětí a různě je rozvíjej, hraj si se slovy. Příště to už určitě bude lepší.

225 darwenů
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Jezero a bouřka Empty Re: Jezero a bouřka

Sun 30 Jun 2019 - 22:42
Dobře, budu se snažit a děkuji za 225D.
Sponsored content

Jezero a bouřka Empty Re: Jezero a bouřka

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru