FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Wolfiny obavy Empty Wolfiny obavy

Tue 9 Jul 2019 - 9:26

,,No tak dobrá, ale slibte mi, že budete opatrné.“ Podvolila se nakonec Wolfy. „Neboj, slibuji, že se k močálům ani krůčkem nepřiblížím, budu se držet poblíž Hirky, budu poslouchat svou starší sestru a nebudu provádět žádné vylomeniny, jak tomu ty říkáš, spokojená?“ usmála jsem se šibalsky na svou opatrovnici. ,,A já na sebe i Střelku dám pozor, nebudu se učit jejím kouskům, zůstanu s Hirkou a k močálům nepůjdu ani za nic.“ Přislíbila poslušnost i Nina. „No vidíš, nemusíš se o ně bát, budu je chránit, jako vlastní.“ Ubezpečila ji Hirka. ,,Pak už můžu v rámci možností v klidu odejít na hlídku.“ Přikývla Wolfy, ale hlas jí trochu zakolísal. ,,Já tě chápu Wolfy, taky mám o Cali s Raily strach a nechtěla bych je tu nechat samotné." usmála se chápavě Hirka. ,,Je toho tady tolik nového, nevím, kam se chodí srnky během dne ukrývat před sluníčkem, kudy je bezpečné chodit, abychom nenarazily na bludičky, nebo jak se zachovat, když potkám draka, abych si ho neznepřátelila.“ řekla Hirka nervózně, jakoby se za to měla stydět. ,,Máš úplnou pravdu,“vydechla Wolfy „měla bych toho nechat, jsme na tom všichni stejně a Nina se Sřelkou už taky nejsou tak malá vlčata.“ Přikývla Wolfy a otočila se na nás. ,,Ale stejně buďte opatrné, ano?“ podívala se na nás přísně. ,,Spolehni se Wolfy.“odpověděla Nina za nás obě. ,,Pak bys už měla opravdu vyrazit, nebo na tebe bude muset Jessi čekat.“ Popohnala Hirka bílou vlčici. ,,No, joo…“ uznala Wolfy a rychle se ke mně a Nině přitulila na rozloučenou. ,,Jakoby se už neplánovala vrátit.“ pomyslela jsem si.

,,Kde je vlastně Chris?“ otázala se Hirka, když Wolfy zmizela mezi stromy. ,,Brzy ráno odešel na lov.“ Hlásila hned Nina. ,,Říkal, že se pokusí vrátit před polednem.“ Doplnila jsem. ,,Pak tedy máme spoustu času na hraní.“ Vyhrkla Hirka a odpovědí jí byly čtyři nadšené hlásky.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Wolfiny obavy Empty Re: Wolfiny obavy

Mon 22 Jul 2019 - 11:32
200 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru