FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Tajemný zachránce Empty Tajemný zachránce

Wed 20 Feb 2019 - 14:24
Dny plynuly a já se právě vracela s Ninou do jeskyně. Už je to nějaká ta doba co se o ni starám. Uložila jsem Bell  ke spánku, ale sama jsem však odešla. Byl leden, takže všude ležel sníh. To mi cestu trochu ztížilo, ale nu což.  Zima mi nevadila, ba naopak. Miluji zimu. Zimní srst mi již kompletně dorostla, tudíž ani chlad mi neznepříjemnil moje putování do neznáma. Všude bylo ticho, příroda spala pod bílou sněhovou peřinou. Něco však bylo stále slyšet. Ignorovala jsem to. Mezitím jsem došla k jezeru, které bylo zamrzlé a třpytil se tam můj odraz a nějakého vlka. Když jsem se však otočila nikdo tak nebyl. Uslyšela jsem zavytí. Cizí tlupa! Chtěla jsem utéct, ale někdo byl však rychlejší. Někdo nebo taky něco mě shodilo na zem. Praštila jsem se o vyčnívající kámen a upadla do bezvědomí...Z tohoto stavu mě někdo probudil. Otočila jsem se a uviděla ho! přede mnou stál  vlk. Jeho srst byla lesklá a uhlovitě černá. Koukaly na mě ty jeho smaragdově zelené oči ,,Tak se zase potkáváme Elizabeth." na to jméno dal obzvlášť důraz ,,O-o-odkud znáš moje pravé jméno?" Zachvěla jsem se. Neznámý zachránce kolem mě začal procházet. Pak jsem to uviděla: znamení, znamení smečky Chan. Vše mi došlo. ,,Ch-Chrisi jsi to opravdu ty?" Zeptala jsem se plaše. Chris byl můj nejlepší kamarád a věrný přítel,,Ano, Eliz...jsem to já, tvůj tajemný zachránce, ten který odešel ze smečky Chan, aby tě našel..." Řekl. ,, T-ty jsi odešel ze smečky, aby jsi mě našel?" Přikývl. Od té doby jsou navždy spolu. Dva nerozluční přátelé. Nebo něco víc?

Pokračování příště


Naposledy upravil Wolfy-chan dne Wed 20 Feb 2019 - 17:08, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Opravení chyby :))
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Tajemný zachránce Empty Re: Tajemný zachránce

Wed 20 Feb 2019 - 19:09
Zajímavé.
300 darwenů.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru