FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Sen s Mysticou Empty Sen s Mysticou

Mon 19 Aug 2019 - 18:04
Po srazu, pokecu, nebo jak si to chcete pojmenovat, jsem Angelu "zahnala" domů, kde jsme dojedly zbytky jídla, já zhasla svíčku a uložila jsem vlče spát. ,,Tak, to bychom měli." Řekla jsem si pro sebe když Angela spala a já stála na "chodbě", ve které mám dobrý přehled na celou místnost. ,,Konečně si už mohu taky lehnout." Pomyslela jsem si a s těmito slovy jsem si lehla na mývalí kožešinu. Za chvíli jsem spala tvrdým spánkem.

//Ve snu
Všude jsou bílé stěny, nikde nikdo, a nic. Zběsile pobíhám v prostoru a snažím se najít východ. Marně. Ze zoufalství vyju, nedoufám ale, že by někdo přišel. Najednou uslyším odpověď a za chvíli i odpovídajícího vlka. ,,Mystico!" Vyštěknu a běžím k vlčici. ,,Tak dlouho-" Věta zůstane viset ve vzduchu, protože má mrtvá sestra je stejně daleko, jako byla předtím. ,,Jak, jak je to možné?" Vykřiknu a udělám krok dopředu, a Mystica zase krok dozadu. ,,Copak?" Zeptá se mě sestra, má takový zvláštní tón hlasu, takovou ji neznám. Ještě se k tomu ušklíbne. ,,Co, co se to tady sakra děje?" ,,Co myslíš?" Zeptá se mě a já se rozběhnu znova. Tentokrát zůstane stát na místě, nikam neběží. Teď ji snad doženu. Ano, ano! Jsem u ní! Vrhnu se na ni, opřu se o ni tlapkami a začnu jí olizovat obličej. ,,Fuj, co to děláš? Nech toho!" Rozkřikne se na mě. To nikdy neudělala. Nikdy. A teď to udělala. Rozkřikla se na mě. Už od začátku tuším, že je tady něco špatně. Teď to vím určitě. Kde je Ambodia, když ji nejvíc potřebuji? Ne, ne. V klidu, to zvládneš. ,,Co se to s tebou stalo, Mystico?" ,,Můžeš za to ty, ty jedna!" ,,Za co?" ,,No za mou smrt, ty hloupá!" ,,Počkej, ty si myslíš že jsem tě zabila schválně?" ,,Jo!" ,,Byly jsme nejlepší kamarádky, sestry, tak proč bych to dělala?" ,,Nevím." Mystica sklonila hlavu, už to byla zase ta stará Mystica, moje sestra a zároveň i nejlepší kamarádka. Nebo ne? Pořád mi na ní něco nehrálo. ,,A jak to že tě vidím?" ,,Spíš. Vidíš mě ve snu. To ti snad muselo dojít, ne?" Odfrkla si. Já říkala že mi na ní něco pořád nehraje. Vše mi přijde strašně divné. Je to tedy celé jen sen? Iluze, kterou vidím jen když spím? Asi ano, jak bych ji teda jinak mohla vidět? Znovu si odfrkne. Tak to už je na mě moc! A v tu chvíli se konečně probudím. ,,Lady! Lady Snow!" Slyším vzdáleně a tak odpovím: ,,Mystico" Spíše to zamumlám a znovu upadnu, tentokrát do bezesného spánku.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Sen s Mysticou Empty Re: Sen s Mysticou

Mon 26 Aug 2019 - 21:09
300 darwenů.
Zkus příště psát přímé řeči na nový řádek, působí to vizuálně líp.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru