FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Návštěva Quatimy Empty Návštěva Quatimy

Sat 21 Sep 2019 - 10:32
Byl první podzimní den. Listy stromů se již začaly zbarvovat ze štavnaté zelené na žlutou, červenou či dokonce i hnědou. Bohužel zatím žádnou z nich teď nevidím kvůli pásce. Vyšla jsem před jeskyni do které jsme se nastěhovali v průběhu léta, jelikož mě Aminta, naše Alfa povýšila na post Bety. Vím, že jsem říkala, že jsem vždy nesnášela být dcera někoho z postu velení, ale teď je to jiné. Asi jsem vyrostla.
Posadila jsem se před sluj a rozjímala tu krásu. Podzim bylo moje oblíbené roční období, ačkoliv by se dalo říct, že jsem ,,letní vlk". Za chvíli za mnou přišel i Chris. Sedl si vedle mě ,,Pamatuješ jaké to bylo když byl podzim ve smečce Chan a my byli ještě malá vlčata?" řekl tiše. Já jen přikývla a představovala si jak jsme tenkrát byli štastní z kteréhokoliv lístku co spadl na zem. To víte chytání listů je perfektní trénink lovu a taková kupka listí...úžasná schovka kde můžete čihat na svou kořist. ,,Dneska musím ke Quatimě, vypadá to, že už nebudu muset nosit tu pásku." odbočila jsem od tématu. ,,Jestli chceš můžu jít s tebou" nabídl se Chris ,,To bych moc ráda, už mám domluvené s Lady Sniw, že nám je pohlídá." usmála jsem se.
Kolem poledne jsem odvedla Střelku a Ninu k Lady a s Chrisem jsem šla ke Quatimě
-U Quatimy-
,,Ahojky Quatim." pozdravila jsem. ,,Zdravím má Beto, tak jak se cítíš?" řekla vesele. ,,Cítím se skvěle. Dneska už mi sundáš tu pásku, že? " zeptala jsem se ,,Ano, ale nejspíš to bude pro tebe šok, jelikož jsi dlouho neviděla světlo." odpověděla Quatim. Já jen přikývla a Quatim mi sundala pásku z očí. Otevřela jsem oči a vystrašeně jsem cukla sebou, tolik barev, tolik světla...tak dlouho jsem to všechno neviděla. Quatim mi dala na oči znovu pásku, abych si na světlo opět pomalu zvykala. Rozloučili jsme se a šli domů.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Návštěva Quatimy Empty Re: Návštěva Quatimy

Tue 24 Sep 2019 - 8:14
200 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru