FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Jednoznačně sám Empty Jednoznačně sám

Wed 29 Jan 2020 - 18:01
Bylo pozdní odpoledne a venku před léčitelčiným doupětem už byla dávno tma. Rhanorr před nějakou dobou na nebe vypustil měsíc a po celé obloze rozprostřel hvězdy.

,,Ameli..." vydechl už po několikáté bílý vlček jakési jméno, když se z něj snažila Wolfy vyloudit nějaké informace.
,,Ale kdo je to Ameli? Je tu ještě nějaké další vlče kromě tebe?" pokládala Alfa stále další otázky. Vlček se však na Wolfy vůbec nedíval. Hleděl někam skrz ní a stále si tiše opakoval: "Tak maličká... já za to nemůžu... Ameli"

,,Asi bude nějakou dobu trvat, než se rozmluví. Nezlob se Alfo, asi to pro něj byl moc velký šok." usmála se Quantima smutně. Wolfy jen přikývla, chápala to. Poodstoupila od lůžka s pacientem a vyšla ven z jeskyně. Usadila se tam vedle Chrise, který nám přišel naproti. Wolfy se jemně opřela o Chrisovo bok a černý vlk jí na oplátku láskyplně olízl ucho.

Mezitím jsem se já naklonila k bílému vlčkovi, který se zdál být výrazně větší než já, ale rozhodně byl ještě vlčetem.

Až do této chvíle se díval na stejné místo na stěně, před kterou ještě před chvílí stála Wolfy. Najednou přesunul svůj zrak ke mně a pohlédl mi do očí. Dvakrát jsem zamrkala a pak konečně promluvila.

,,Ameli je krásné jméno, určitě patří někomu skvělému." zkusila jsem na něj jinou taktiku, než využívala Wolfy. Vlček sklopil uši a zdálo se, že si prohlíží své přední tlapky.

,,Ameli byla má nejmenší sestřička. Zemřela před třemi solery." promluvil tiše, aniž by se na mě podíval. Jeho odpověď mě zaskočila, ačkoliv něco takového jsem asi měla čekat.

,,To je mi líto." řekla jsem upřímně.

,,Jsi sám?" zkusila jsem se zeptat, když nic neříkal.

,,Jednoznačně. Sám, bez sester, bez smečky a bez přátel. Co bych si víc mohl přát..?" zabručel tiše a mně ho začalo být opravdu líto.

,,Jmenuji se Střela." promluvila jsem vážně. ,,Možná by se ti jeden přítel mohl hodit." řekla jsem a sledovala jeho překvapený pohled v očích. Zadíval se na mě a mírně otevřel svou tlamičku, jakoby se snažil něco říct.

,,A-arco. Jmenuji se Arco." vypadlo z něj konečně.
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Jednoznačně sám Empty Re: Jednoznačně sám

Wed 29 Jan 2020 - 18:06
320D, moc krásně napsané
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Jednoznačně sám Empty Re: Jednoznačně sám

Wed 29 Jan 2020 - 20:57
Děkuji Wolfy a doufám, že až se Arco uzdraví a přestěhuje se k nám, budeš zvládat nás dvě vlčata v pohodě (mám takový pocit, že Arco se bude ode mě učit rychle) Very Happy
Sponsored content

Jednoznačně sám Empty Re: Jednoznačně sám

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru