FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Oslava a dárek pro oslavence Empty Oslava a dárek pro oslavence

Sat 9 May 2020 - 8:37
Můj den začal docela vesele, protože jsem potkala po probuzení na menší procházce zajíce, který okusoval trávu, která měla nažloutlou barvu. Bylo to pro mne obrovské překvapení, protože jsem už dlouho nic nenašla. Přitiskla jsem se k zemi a pomalu se přibližovala ke kořisti. Potom jsem se odrazila a zakousla se zajícovi do krku. Počkala jsem, až sebou přestane zajíc škubat a tak jsem poznala, že je mrtvý. Rychle jsem si vzala svou kořist a šla směrem ke svému doupěti. Po cestě jsem potkala 2 vlky, kteří zřejmě hledali taktéž něco k snědku. Ovšem. V normálních případech bych se rozdělila, ale měla jsem takový hlad,  že bych sežrala už cokoliv. Proto jsem se raději vlkům vytratila z dohledu. Má cesta nebyla dlouhá, takže jsem mé houpě našla hned. Když jsem si svou svačinu snědla, můj pohled odvrátily dvě sovy pálené, které se k sobě lísali. V ten moment jsem si vzpomněla na Hirku, která spolu s Rimem slaví oslavy Murrineie. Proto jsem se rozhodla popadnu své Darweny a s Blackem se vydat na Tržiště. Šli jsme přes Louku bohů až jsme dorazili do cíle. Tržiště bylo docela hezké místo. Byl tu klid a nepřátelé se tomuto místu spíše vyhýbají obloukem.,, Blacku?“ otázal jsem se svého přítele.,, Ano Jess?“ odpověděl.,,Nevím co mám vybrat pro Hirku a Rima. Je tu toho strašně moc a já nevím co vybrat. Pomohl by jsi mi?“ šmikla jsem ušima.,, Samozřejmě Jessi.“ usmál se na mě. Je opravdu strašně milý. Nedokážu ho porovnat se Spiritem, který mě zradil po té, co jsem ho vysvobodila z jeho kledby. Byl totiž duch. Přetvařoval se. Pak mě i celou smečku zradil a odešel mimo Ambodii do jiné smečky. Poté jsem ho... zabila. Nemohla jsem nic dělat, jen jsem se bránila... Chtěli mě do jejich smečky jako Alfu, ale to jsem nepříjmula. Ambodia je pro mne vším.,, Jessi?“ mrskl ocasem. Oklepal jsem se a podívala se na něj.,, Jdem?“ šmikl ušima. Přikývla jsem a vyrazila vpřed. Mou pozornost odvrátil Kámen štěstí, který prodával Filaes. Ani jsem na chvíli neváhala a mé tlapky, jako by věděli už dávno předemnou, kam se vydat. Filaes měl překrásné doupě. Vypadalo to tam opravdu překrásně. Barvy svítily všude po celém doupěti. Když jsme s Blackem sešli dolů, Filaes už nás zdravil.,, Moc se mi líbí tvé kameny štěstí a ráda bych si jeden koupila.“ nadšeně jsem řekla.,, Á, tak dvě zamilované tváře.“ usmál se.,, Ano, tedy, mám to pro kamarádku.“
,, Hodíte se k sobě.“ odpověděl, když hledal Kámen štěstí. Já jsem se začervenala, ale raději jsem změnila téma.,, Máš i různé barvy?“ zeptala jsem se.,, Ano. Myslím si, že jsem našel ten pravý.“ otočil se a položil ho před sebe. Byl opravdu překrásný. Když jsem dala darweny Fiaesovi, odešli jsme na střed Tržiště.
,, Jessi? Počkáš tu chvíli? Něco jim také koupím.“ mrkl na mě. Já je přikývla a kochala se kamenem.
Když jsme však vše měli, šli jsme směrem k Hirčinině doupěti, kde byl i Rime. Prošli jsme menším lesíkem, na jehož konci byl Hirčin domov. Menším štěknutím jsem chtěla upoutat Hirčiinu pozornost, protože jsem jí nechtěla vylekat. Zavrtěla jsem ocasem a pozdravila oba vlky.,, Něco vám nesu vy dvě hrdličky.“ usmála jsem se. Přišla jsem společně k páru a vzala z košíků věci, které jsem nakoupila na Tržišti. Vycenila jsem zuby a zavrtěla ocasem. Black k nim přišel taktéž a podal jim....,, Děkujeme.“ řekla Hirka a usmála se na nás. Chvíli jsme si povídali a zanedlouho jsme se museli rozdělit. Sluneční vlk už se pomalu ukládal ke spánku, a tak byl nejvyšší čas na odchod...



(Omlouvám se, jestli jsem slovo "Murienne" vyskloňovala jinak)
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru