FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Deštivý den- 1/2 Empty Deštivý den- 1/2

Tue 30 Jun 2020 - 9:11
Poklidně jsem spala ve svém doupěti, jelikož minulou noc jsme byly v noci s Lady Snow, Angelou a Alfou Wolfy na procházce k jezeře, kde jsme se koupaly. Otevřela jsem oči a posadila se. Vedle mě pochrupoval Stephen. Dloubla jsem do něj packou aby se probudil. Zakručelo mi v břichu a zívla jsem. "Ještě…ne.." Zamručela lasice a zatočila se do klubíčka ještě pevněji než předtím. "Notak, lenochu, vstávej. Půjdu na lov a tobě nic nedonesu, pokud se budeš takhle chovat." Ze srandy jsem pronesla a pousmála se. To už, zdá se, fungovalo. Zvedl se a vyběhl z doupěte. "Hej!! Čekej na mě!" Zvýšila jsem na něj hlas a zasmála se. Běžela jsem za ním, ale on nebyl nikde. Všimla jsem si, že prší. "Stephene?" Ustaraně jsem zašeptala, což bylo celkem k ničemu. Začala jsem obcházet keře, všude, kde by se mohl schovat. Po několika minutách chození blátem jsem se posadila. "Stephene tohle není sr-" Vyrušil mě pohyb za mnou. "BAF!!" Vyskočil z trsu kapradí. Který jsem prohledávala asi tak desetkrát. Naštvaně jsem se na něj koukala. "Omlouvám se.." Řekl sklíčeně, když viděl můj pohled. "Ale to nic." Tiše jsem mu odpověděla a zvedla se. Měla jsem mokrý kožich, ale moc mi to nevadilo, protože i tak bylo celkem teplo. Šla jsem směrem k lesu, a pohybem ocasu jsem Stephenovi naznačila, aby mě následoval, což také udělal. Ucítila jsem pach jelena. Pomalu jsem se plížila po stopě. Uviděla jsem ho pár metrů před sebou. Přiblížila jsem se a on trhnul hlavou. Všimnul si mne. Začal utíkat, ale uklouznul v blátě a spadnul na zem, kde jsem ho doběhla a poté usmrtila. Začala jsem jíst jeho maso. "Zkusím si něco ulovit." Slyšela jsem za sebou. "Dobrá. Vrať se ale před západem slunce." Zamumlala jsem mezi sousty a pokračovala v jídle. Kapky vody dopadající na mé tělo mi nevadily. Naopak, bylo dlouho velké sucho, a tak jsem déšť ocenila.
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Deštivý den- 1/2 Empty Re: Deštivý den- 1/2

Tue 30 Jun 2020 - 16:46
310D
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru