FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

To si jen myslíš...  Empty To si jen myslíš...

Sat 7 Nov 2020 - 22:09
Jessi se otočila a celým tělem jí projel šok. Mohutný vlk stojící na vyvýšeném místě stál jen pár vlčích kroků od jejích tlapek. Vlčice vlka znala. Byl to vlk, který jí v minulé smečce velmi ubližoval a povyšoval se nad její maličkostí. O svých zraněních ale vždy lhala, a proto vlk zůstával ve smečce. Co ale dělá tenhle vlk zde? Na území Ambodie? Chce se jí snad za něco pomstít?
Jessiiny vzpomínky se vrátily zpět. Vlk sestoupil a kráčel k ní.,,Ale ale, kdopak to tu je. Naše Jessinka. Stýskalo se ti?“ zasmál se vlk. Mezitím co Jessi vrčela, začala si všímat, že se okolo ní seskupilo několik desítek vlků. Jess měla strach a obavy, ale smečku svolávat nechtěla. Tohle byl její problém. Vlk vytasil drápy a kráčel vlčici s nadřazeností.,, Ano ano, pamatuješ si. Víš proč tu sem? No... Kvůli tobě bych tu dálku neušel promiň. Víš...“ řekl vlk a sedl si: ,,... Nedávno, tedy je to už delší dobu zde byla smečka. Smečka, která vás měla zahubit. Povídají se o vás různé věci. Nejsilnější smečka, smečka bohů, nejmoudřejší, bla, bla, bla, všichni ty kecy známe. Ale já se té vaší smečky, ani té vaší Alfy nebojím, protože Aminta zabila mého otce a já to tak nenechám, bez pocty a bez pohřbu zemřel na vašem území neprávem!“ zavrčel.,, Aminta už tu není Alfou. Alfou je Wolfy-chan. A za další mohl si za to sám! Kdyby na nás ta smečka nezaútočila bezdůvodně, nic z toho by se nestalo!“ zavrčela Jessi se štěkotem. Vlk se na ní podíval nechutným pohledem a vzdychl:,, Ach tak to mě teda mrzí, nevadí.“ Pak ale zvýšil hlas a vstal. Pomalu kráčel k Jessi s naježeným kožichem.,, Tak teď mě poslouchej ty Omego, teď mě hezky zavedeš k Alfě, kterou na místě zabiju. Pokusíš se mě napadnout zabiju tě. Zkusíš zavolat o pomoc zabiju tě. ROZUMĚLA JSI TOMU?!“ Vlk se napřáhl a trefil vlčici svými drápy přes obličej. Vlčice začala kňučet jelikož se bála a ležela u země. Rána jí velice bolela a proto se raději podřadila.,, Tak je to správně, vždycky jsi byla nula a nulou budeš, vždycky.“ Nad Jessininou hlavou byl tentýž vlk, který na ní vrčel.,, Poslouchej mě nikdy, nikdy nebudeš ničím než nulou, nebudeš nic! Nemáš nikoho! Rodinu, nic. Jsi sama. Chce se mi z tebe brečet. Ani po těch letech ses nezměnila.“ řekl vlk klidnějším tónem. Jessi se v očích ronily slzy. Vlčice na pár sekund zavřela oči a zdálo se, že se vše zpomalilo.

Z nějakého důvodu se z ničeho nic objevila na svém povýšení na Betu. Slyšela a viděla sebe, jak sedí před Alfou a odříkává Ambodijské patero. Viděla, jak jsou na ní vlci hrdí i samotná Alfa. Jessi přikráčela k vyvýšenině a poslouchala, co se děje.
... ,, Vždy budu jednat čestně a spravedlivě a budu ochraňovat členy své smečky před cizími nebezpečími, jako by byli má vlastní vlčata.“
...,, Nikdy svou smečku nezradím, i v těch nejtěžších chvílích.“
...,, Vždy pro mne bude dobro smečky důležitější, než cokoli jiného.“ Řekla Jessi hrdě.

Vlčice v tu ránu otevřela oči a slyšela nepřítele, který na ní vrčel.,, TEĎ SE ZVEDNI A DOVEĎ NÁS TAM, A TO HNED!“ zařval. Jessi se pomalu začala zvedat s vrčením a neomylně naštvaným výrazem.,, A teď mě poslouchej ty. Já jsem Jessi da Neva. Jsem Beta smečky Ambodie a ty jsi tu jen jako nezvaný nepřátelský šváb, co tu nemá co dělat. Mou povinností je chránit Ambodii a všechny členy v ní, ikdyby mě to mělo stát cokoliv. Tvá namyšenost tady končí Firessy. Tak se předvěď.“ řekla pravá Beta. Vlčice vytasila drápy a vrčela na vlka, který se na ní podíval s překvapeným pohledem. Vlk se ale své nadřazenosti vzdát nechtěl, a tak začal vrčet.

Když se Firess zvedl, odrazil se zadními tlapami a rakousl se Jessi do krku. Vlčice se ho snažila sundat a nakonec se jí to povedlo. Poté ho drápy sundala na zem. Jejich boj se zdál nekonečný. Jessi zkusila všechny možné údery, které znala. Vlk se zdál unavený a zraněný. Ale měl ještě pár sil. Jessi začala být taktéž unavená, ale nevzdala to. Když vlk skončil opět na zemi, schytal několik ran. Když však vlčice zjistila že se vlk nebrání, prudce dýchala s napřáhnutou tlapou a přestala.,, Dotoho, stejně už dávno umírám.“ Odkašlal si vlk. Jessi vlka pustila a odešla opodál.,, Hah naivní. Nedokáže ani dokončit souboj. Já už jich dokončil stovky. A jsem rád, že jsem mohl alespoň na pár chvil spatřit ten tvůj hnusný ksicht v zoufalství a strátě. Víš, zabil jsem spoustu vlků i vlčat. I to tvoje.“ řekl vlk a snažil se vztát. Jessi se zvýšil tep a zdálo se, že se nedokáže ovládat. Když se na vlka otočila, připomínala chodící smrt, kterou nikdo rozhodně nikdy nechtěl potkat. Přiběhla k vlkovy a kousla ho do krku. Pak vlka roztrhala na kusy, ikdyž věděla že je už mrtvý. Potom zařvala na všechny vlky s hlasitým vrčením.,, NĚKDO DALŠÍ?!!! ZKUSTE JEN POMYSLET NA TO, ŽE SEM NĚKDY JEŠTĚ VKROČÍTE A DOPADNETE STEJNĚ JAKO ON!“
,,... Jessi?“ ozvalo se za jejími zády. Vlčice se mrštně otočila a zavrčela. Málem by vyskočila po vlkovi, který jí oslovil. Byl to ale Blackmoon, který stál opodál a viděl Jess, která byla celá od krve. Vlčice se uklidnila a pomalu kulhavý krokem přikráčela k Blackovi.,, C-co se stalo?!“ řekl vyděšeně Blackmoon a prohlížel si vlčici. ,,Víš, to je na dlouhý příběh...“

... Jessi teď leží u Quantimy ...

Střela likes this post

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru