FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kanta - první den s Wolfy-chan Empty Kanta - první den s Wolfy-chan

Wed 13 Mar 2019 - 7:55
Asi si teď říkáte, co to znamená... Jednoho rána, když se sluneční vlk pomalu probouzel se stala jedna úžasná věc. "Koki dej pozor, ať se ti nic nestane!" obavitě jsem mu přikázala. V tu chvíli zafoukal vítr a já jsem cítila cizí puch. Vypadalo to na 3 vlky."Koki pomalu a potichu pojď ke mě!" potichu jsem mu řekla. Oba jsme zírali na křoví, ze kterého byli cítit vlci. Já jsem se naježila, ukázala zuby a vystrčila drápy. Vrčela jsem na křoví a koukala se i okolo sebe. Přecejenom vítr foukal jedním směrem. "Baf! " vykřikla Wolfy a její 2 mladí vlci, které opatrovala. Náhle jsem se přestala ježit a chvíli jsme se na sebe koukali jako, když se neznáme. Pak jsme se začali navzájem všichni smát a už se ani Koki nebál. Vlčata k sobě přiběhla a radostně začala poskakovat z místa na místo. Sedli jsme si vedle sebe a já dala na uvítanou vlčatům králíčka, kterého jsem ulovil dnes ráno. Wolfy jsem nabídla srnu. Ale pak se na mě podívala a zeptala se mě:"Jess?" "Ano?" odpověděla jsem. "Nechceš být semnou hlídka?" "Já? No... Mě by to nevadilo, ale kdo by hlídal vlčata?" překvapeně jsem se na ní koukala. Ona však vzhlédla na vlčata a řekla:"To by se muselo zařídit." "Měli by jsme na krku velkou zodpovědnost že?" řekla jsem a vzhlédla před sebe a Wolfy odpověděla:"Ano, to velkou. " Zvedla jsem se a řekla:"Budu ráda být s tebou hlídka a ráda bych šla s tebou za Amintou." Wolfy jen kívla a šla s vlčaty do svého domečku. Byla temná noc a mocný bílý noční vlk dosáhl svého cíle (úplněk). Já jsem vyšla ven a vzhlédla na oblohu. Tam se potulovali vlci, jejichš život závisel na naší budoucnosti.Pak jsem byla ale unavená a noční vlk se pomalu ukládal ku spánku. Ráno mě denní vlk probouzel svím světlem a já vztávala. Wolfy už šla na určené místo střetu a já jsem zkoušela najít nečo na zub. Našla jsem jen králíka pro Kokiho."Ahoj Wolfy!" řekla jsem a ukázala zuby. "Ahoj Jess půjdem?" odpověděla. Já přikývla, ale než jsme udělali krok vpřed Aminta nás pozdravila a já se jen divila, jak to dělá, že o tom už ví."Ahoj Aminto, co tu děláš?" řekla jsem. "Zaslechla jsem o vašem přání. Bylo by to super mít konečně hlídku, ale je to velká zodpovědnost."odpověděla Aminta. Říkali jsme si něco o pravidlech a pak řekla:" Gratuluji! Jste oficiálně první hlídka ze smečky Ambodia nesoucí jméno Kanta! "My jsme se zaradovali a než jsme se otočili zpět, Aminta byla pryč. Druhý den jsme začali hlídkovat...

Pokračování příště...
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Kanta - první den s Wolfy-chan Empty Re: Kanta - první den s Wolfy-chan

Wed 13 Mar 2019 - 16:49
Tak to je super! Ale, co bude s námi? Kdo nás bude hlídat, když Ty s Wolfy budete na hlídce? :shock:
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Kanta - první den s Wolfy-chan Empty Re: Kanta - první den s Wolfy-chan

Wed 13 Mar 2019 - 17:25
Tenhle příběh ještě beru jako mimohlídkový. Jakmile ale budeš psát příběhy o hlídkování, darweny se ti počítat nebudou.
350 darwenů.
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kanta - první den s Wolfy-chan Empty Re: Kanta - první den s Wolfy-chan

Wed 13 Mar 2019 - 17:41
Jj tak to mělo být. Děkuji Aminto
Sponsored content

Kanta - první den s Wolfy-chan Empty Re: Kanta - první den s Wolfy-chan

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru