FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kanta- jaro Empty Kanta- jaro

Mon 25 Mar 2019 - 11:56
Ráno bylo jako obvykle slunečné a já se začala pomalu probouzet. Když jsem se probudila divila jsem se, že jsou vlčata vzhůru. Protáhla jsem se a vyšla ven. Všichni 3 si tam hráli s jarními květinami a váleli se ve vlhké trávě. "Copak tak brzy vlčátka?" zeptala jsem se jich. Oni se jen na mě podívali a řekli:"Ahoj Jessi! Dnes je moc hezký sluneční den že?" usmála se na mě Hela. "To ano." odpověděla jsem Hele a šla pro něco dobrého. Přinesla jsem jim kolouška a oni se vesele pustili do jídla. Já jsem si mezitím dala srnku a po jídle jsem si vzala háky na cestu. Vlčata už dojedla a mohli jsme vyrazit. Šli jsme lesem a vlčata pozorovala nádhernou krajinu byla opravdu překrásná. Když jsme dorazili k Itori s Wolfy jsme vyrazili. Šli jsme okolo jezera duchů. Tam moc té jarní nálady nebylo, spíše tam byla mlha a moc se tam nedalo vidět. Trochu jsme se báli, protože tohle místo nemáme s Wolfy zrovna moc v oblibě. Hledali jsme, ale nic nenašli. Další jsme obcházení můj domov. Je to docela dost klidné místečko a proto tu nic k nalezení nebylo. Při té cestě jsem přemýšlela o Lambě. Co se s ní stalo a tak. Snad si to rozmysleli a už se nevrátí. Nic tu taktéž nebylo, takže jsme šli dál. Hory Pierwany nádherný výhled byl senzační a ptáci okolo nás poletovali. Ten pocit byl nádherný. I přesto jsme se museli podívat, jestli by se tu nechtěl nikdo přistěhovat. Žádný cizí tvor tu nebyl, takže jsme šli dál k Vlčímu hřbitovu. Ticho. Žádní tvorové. Hrůzostrašné místo plné tajuplných zvuků. Naštěstí tam také nic. Močály dost nebezpečné místo pro jakéhokoli tvora. Tady sice byli nějaké stromy, které byli obrostlé nějakým listím, ale nevipadalo to jako pěkné místo. Písečné pláně jsou o něco hezčí. Sice tu bylo o něco víc horko, ale dalo se to přežít. Byli tu koně, nějací ještěři a sem tam nějaký ten strom. Bylo to tu taktéž čisté a proto naše cesta pokračovala. Bílé hory jsou moc hezké. Nedivím se, že se tu Lambě chtělo žít. Čerství vzduch byl úžasný. Někdy tu rostou i nějaké kytky. Na okraji hor jich bylo spousta a nějaké jsem si natrhala na krátkodobé vyšperkování slůje. Nikdo jsem ani nevkročil a tak jsme šli pro vlčata. Domov jsem si vyšperkovala a šla si s vlčaty chvíli hrát ven.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Kanta- jaro Empty Re: Kanta- jaro

Mon 25 Mar 2019 - 15:22
3/5 Udělám to stejně jako s Wolfy-chan. Vytvořím ti sem složku a do té piš své příběhy z hlídek. Díky.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru