FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Na tržišti s Hirkou Empty Na tržišti s Hirkou

Sat 30 Mar 2019 - 8:49
Byl východ slunce, a mně vzbudilo světlo a studená země Hirčiny jeskyně. Chtělo by to kožešinu, řekla jsem si v duchu a protáhla jsem se. Najednou mě napadlo, že by jsem mohla jít s Hirkou na tržiště. Jednou jsem slyšela Hirku mluvit o tržišti s jinou vlčicí. Hirko? řekla jsem zvýšeným hlasem protože jsem ji neviděla v jeskyni. Hirko? Začala jsem smutně kňučet. "Cali?" "Co se stalo?" promluvila na mně Hirka. "Nic, jen jsem tě hledala", řekla jsem trochu vyděšeně když jsem se otočila a za mnou stála má opatrovnice Hirka. "Něco jsem ti ulovila pár metrů od jeskyně,ale pořád jsem tě z té vzdálenosti viděla, řekla jsem si že budeš mít hlad,sobě ulovím něco později." a položila přede mě tučného králíka. "Děkuji" slušně jsem odpověděla a pustila jsem se do jídla. Po jídle jsem řekla Hirce: "Nemohly by jsme spolu na tržnici? Špatně se mi spí na studené podlaze tvé jeskyně, chtěla bych si koupit kožešinu.". "A máš dostatek darwenů? Zeptala se mě. "Ano, mám." A tak jsme vyrazily. "A jak to na tržišti vypadá?" "Proč tam je tolik obchodníků?" pokládala jsem Hirce stále další otázky. A další. A další. "Hele, už jsme tady" Odpověděla Hirka s naprostým klidem. Musela tady být už stokrát. "Pojďme ke stánku Witanna." Řekla Hirka a já jsem se rozběhla k jeho stánku. "Ahoj, jak ti mohu pomoci?" Zeptal se mě. "Mohla bych si koupit mývalí kožešinu?" Řekla jsem vesele. "Jistě, bude to 500 Darwenů." řekl a podal mi kožešinu. Já mu na oplátku dala darweny. Utíkala jsem za Hirkou která seděla opodál a sledovala mě. "Líbí se ti tvoje první koupená věc?" zeptala se mě. "Ano, líbí se mi!" Řekla jsem vesele a běžela jsem k jeskyni. Hirka mě následovala a já svou kožešinu poprvé položila do svého rohu jeskyně.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Na tržišti s Hirkou Empty Re: Na tržišti s Hirkou

Sun 31 Mar 2019 - 19:29
Strhávám ti 500 darwenů a přičítám jednu mývalí kožešinu
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru