FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Wolfy je prokletá! Empty Wolfy je prokletá!

Tue 2 Apr 2019 - 14:45
Ležela jsem ve svém doupěti. Nade mnou se zkláněla vlčice Quatimala společně s Amintou. ,, Vypadá to s ní špatně?" Zeptala se s obavami Quatimy. ,,Ani ne.....Jenom ta rána je hodně hluboká. Bohužel jsem ale zjistila, že to nebude tak jednoduché. Ta rána je prokletá zvláštní magií, kterou není snadné zničit. Podle mě jej bude moci zničit jen v tom případě, kdy ona sama porazí toho, který to vše začal." Řekla Quatim ,,Ale není to trochu riskatní poté co se u ní s tou jizvou stalo?" Zeptala se Aminta. ,,Hm...trochu ano, ale záleží na tom, aby se pořádně soustředila a nenechala to zvíře vniknout do její mysli. Pošlu ji potom za Atilou ten je odborník na magii. Avšak bude mít teď potíže se několik dní vůbec postavit a lovit. Bude zapotřebí aby pro ni a její vlčata někdo lovil, utrpěla veliký šok a bolest." Namítla znale. ,,Možná by mohla Itori, ale ještě se zeptám." Řekla smutně Ami. Probudila jsem se až dalšího rána. Viděla jsem jak ke mě běží Jessi ,,Tak jak ti je?" Ptala se rychle ,,Ujde to, jen ta rána mě pořád bolí. ,,To je mi líto...byla jsem hloupá" zakňučela Jess ,,Neni, to já jsem byla tak protivná " řekla jsem rázně. Jessi se zvedla ,,Tvá vlčata vezmu za Itori." Řekla na rozloučení. Já jen kývla a Jess odešla.

O pár dní později...

Pomalu jsem se zvedla. Byla jsem doma sama a nikdo mi nemohl dělat oporu. Už jsem skoro stála, ale hned jsem upadla. Všichni ve smečce mi s chutí pomáhali. Zkusila jsem to ještě jednou. A stála jsem! Po chvíli přišla Aminta s Jessi, která se právě vracela z hlídky. Obě viděly, že stojím a proto se ke rozběhly a udělaly mi oporu. Pomalu mě dostaly až k Atilovi, který mě měl učit jak zabránit magii vstoupit do mé mysli. Podstoupila jsem toto účení a vydala se s ostatnimi hledat velkého medvěda, který mě proklel. Závětřila jsem ho, nebyl ani moc daleko asi jen 5 metrů. Kupodivu mě ale rána nezačala bolet jizva, uzavřela jsem moje myšlenky šla dál až k němu. Vyskočila jsem, a zakousla se mu do krku. Medvěd vypadal zmateně. Ostatní mi ho pomohli dorazit a já byla osvobozena!
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Wolfy je prokletá! Empty Re: Wolfy je prokletá!

Tue 2 Apr 2019 - 14:51
300 darwenů. Mimochodem, vím že jsi psala do skupiny že ti někam záhadně zmizelo 5000 darwenů. Hledala jsem a nekupovala jsi nic ani ty, ani tvá vlčata kromě Střely, která si kupovala 2. stupeň magie za 2500 darwenů. Přičítám ti tedy zpětně 2500 darwenů. Zřejmě to musela být nějaká chyba.
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Wolfy je prokletá! Empty Re: Wolfy je prokletá!

Tue 2 Apr 2019 - 15:15
Owo super!
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Wolfy je prokletá! Empty Re: Wolfy je prokletá!

Tue 2 Apr 2019 - 16:18
Děkuji Aminto a Jessi, a moc děkuji za ty darweny Smile
Sponsored content

Wolfy je prokletá! Empty Re: Wolfy je prokletá!

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru