FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Spaní u Jessi Empty Spaní u Jessi

Tue 2 Apr 2019 - 19:55
,,Hirko, prosím" prosila jsem Hirku aby mně vzala na shromáždění vlků které se konalo u Jessi. ,, Dobře, ale nesmíš zlobit, jinak půjdeme okamžitě domů" řekla Hirka. Vyrazily jsme hned, protože jsme tam chtěly být co nejdřív. ,,Ahoj Hirko, ahoj Cali" přivítaly nás vlčice Jessi,Wolfy a střela. ,,Ahoj" řekla jsem. Usadila jsem se vedle Hirky a obtočila si ocas kolem pacek, stejně jako ona. Ještě nikdy jsem na takovém shromáždění nebyla. ,,Hirko?" Šeptla jsem. ,,Ano Cali?". ,,O čem se na takových shromážděních mluví?". ,,Není dané téma. Vlci a vlčata se tady sejdou jednou za čas aby pohovořili o tom jak se jim daří,jak se jim daří v lovu a jak se mají. Pokud jsi ve smečce nová, je to skvělý způsob, jak poznat ostatní vlky." Odpověděla vlídně.
,Ahoj, já jsem střela" řeklo vlče podobné barvy jako já. Po chvilce povídání jsem zjistila že ji je půl roku, ale byla skoro větší než já. Najednou mi hlavou probleskla vzpomínka na mojí rodinu. Byla to krátká scéna toho jak se peru s malým vlčetem. Vypadalo jako já, ale bylo světlejší.O dost. Rychle jsem se ale vzpamatovala a uslyšela jsem střelu jak říká: ,,Cali, co se stalo?". ,,Nic, jen jsem se zamyslela". ,, Promiňte, vzpomněla jsem si na to že musím na chvilku odejít, doufám že vám nebude vadit když tu nechám střelu", řekla wolfy a odběhla. Věděla jsem její jméno, Hirka mi řekla jak se kdo jmenuje. Tak nějak jsem si to zapamatovala. O pár minut později Hirka řekla: ,, Promiňte, musím jít něco zařídit, nebude vám vadit když tu nechám Cali?". ,,Ne Hirko, mě to vadit nebude. Ráda ji pohlídám." Řekla Jessi a Hirka odběhla. Uběhly asi dvě hodiny a Hirka přišla. ,,Pokud Wolfy nepřijde, mohla bych tady spát?" Zeptala se střela Jessi. ,,Jistě, pokuď chceš." Odpověděla klidně Jessi. Vždy byla tak vyrovnaná. ,,Pokud tady bude spát střela, můžu taky?" Zeptala jsem se Hirky a Jessi. Obě řekly ano. Když nadešel čas k odchodu domů, šla jsem s Hirkou, protože jsem si šla pro kožešinu a ona mě doprovodí zpět k Jessi. Když jsem byla zpět u Jessi, dala jsem si svoji kožešinu vedle střeliného pelíšku. Když Jessi řekla že máme jít spát, zkusila jsem to. Nešlo mi usnout. ,,Střelko?" Zašeptala jsem tak, aby mě Jessi neslyšela, ale musela už taky spát. Střela neodpověděla. Spala taky. Tak jsem jenom dumala nade mnou a tím vlčetem se kterým jsem se prala. Pomalu jsem upadala ke spánku. Když jsem usla, měla jsem sen o tom, že jdu vedle matky a ona mi říká: Vím že to bude těžké, ale dávej si pozor na zlé vlky. Tváří se jako tví přátelé ale nemají tě rádi. Objevila jsem se v lese. Nevěděla jsem kde jsem a proč tu jsem. Jessi?! Střelko?! Kde jste?! Křičela jsem ze snu. ,,Cali! Probuď se!" Říkala Jessi se starostlivým výrazem v očích. Musela jsem výt ze spánku. Vedle Jessi byla Hirka a vedle Hirky Střelka. ,,C-co se stalo?" Zeptala jsem se. ,,Vyla jsi ze spaní." Odpověděla Hirka a dodala: ,,Rozhodla jsem se, že tě zítra začnu učit lovit." Ale já jsem už neposlouchala. Upadala jsem do říše snů. Ráno jsem se probudila u Hirky v jeskyni. ,,Přišla jsem si pro tebe, ale ty jsi spala. Tak jsem tě odnesla sem." ,,Je 11 hodin dopoledne. U tebe mě to ani nepřekvapuje. Ty vždy vstaneš pozdě ráno." . Řekla a postrčila ke mně kus masa z mrtvé laně. ,,Musíš mít hlad, a navíc, dnes se budeš učit lovit, a lovit s prázdným žaludkem nemůžeš" řekla Hirka a mrkla na mně.
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Spaní u Jessi Empty Re: Spaní u Jessi

Tue 2 Apr 2019 - 20:06
Super!
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Spaní u Jessi Empty Re: Spaní u Jessi

Tue 2 Apr 2019 - 20:16
Jessi napsal:Super!
Jessi, měla by sis přečíst důležitá upozornění.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Spaní u Jessi Empty Re: Spaní u Jessi

Tue 2 Apr 2019 - 20:19
400 darwenů
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Spaní u Jessi Empty Re: Spaní u Jessi

Tue 2 Apr 2019 - 20:40
Omlouvám se.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Spaní u Jessi Empty Re: Spaní u Jessi

Tue 2 Apr 2019 - 20:47
Jessi napsal:Omlouvám se.
V pořádku. Jen na to příště dávej pozor.
Sponsored content

Spaní u Jessi Empty Re: Spaní u Jessi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru