FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Setkání Ambodie - Stránka 4 Empty Re: Setkání Ambodie

Fri 5 Jun 2020 - 18:36
Trochu se rozhovor uklidnil a zdálo se, že většina z nás už jen čekala na rozloučení, abychom se rozešli každý do svého doupěte.
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Setkání Ambodie - Stránka 4 Empty Re: Setkání Ambodie

Fri 5 Jun 2020 - 18:38
„Omlouvám se, ale budu už muset jít." přerušila jsem konverzaci mezi ostatními. Oba jsme vstali že země. „Mějte se dobře!" rozloučila jsem se s úsměvem. „Ahoj, a Arco, pokud budeš teda chtít mužem se někdy domluvit na tu hlídku nebo jen obličejně na lov." připomněl mladému vlkovi Rime. Pak už jsme jen opustili jeskyni a vydali se domů.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Setkání Ambodie - Stránka 4 Empty Re: Setkání Ambodie

Fri 5 Jun 2020 - 18:42
,,Tak dobrou noc." rozloučila jsem se s nimi. Arco k mému překvapení ještě přiběhl ke Cali a řekl jí něco, čemu jsem nerozuměla. To mě přinutilo se zamračit a jen stěží jsem odolala zavrčení. Pak jsem se raději rozloučila i s Jessi s tím, že už také půjdu spát a odebrala se hlouběji do jeskyně.
avatar
Anonymní
Anonymní

Setkání Ambodie - Stránka 4 Empty Re: Setkání Ambodie

Fri 5 Jun 2020 - 18:55
Chystala jsem se také k odchodu, když v tom za mnou přišel Arco. "Doufám že se brzy budeš cítit lépe. Dobrou noc." řekl a usmál se. Já mu úsměv oplatila. Všimla jsem si Střeliného pohledu. "Já už asi také odejdu.." prohlásila jsem a zvedla se ze svého místa. "Zatím ahoj." Pokusila jsem se o další úsměv a při odchodu z jeskyně se na ni provinile ohlédla.
Sponsored content

Setkání Ambodie - Stránka 4 Empty Re: Setkání Ambodie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru