FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Nový člen Ambodie Empty Nový člen Ambodie

Fri 5 Jun 2020 - 20:14
Byl nádherný a pohodový jarno-letní den a já jsem slunila na svém oblíbeném místě. ,,Dnešek nemůže nic překazit“ zašeptala jsem. ,,Baf!“ vybafl na mě někdo a já byla v tu ránu na všech čtyřech tlapkách. Podívala jsem se na vyrušitele mého klidu. ,,Chrisi! Kolikrát ti mám říkat abys mě takhle neděsil“ zavrčela jsem. Chris se jen ušklíbl a pro něco se sehnul. V tlamě držel kytici lučního kvítí. Seskočila jsem z balvanu na kterém jsem ležela. Otřela jsem se o Chrise ,,Jsou nádherné. Děkuji moc“ zašeptala jsem. ,,Stejně jako ty“ usmál se Chris. ,,Jaký byl lov?“ rychle jsem změnila téma. ,,Úspěšný. Chytil jsem několik králíků. Už se válejí v jeskyni. Doufám že je Střelka už nesnědla“ zavtipkoval Chris. ,,Tak by jsme tam měli jít, ne“ řekla jsem, ale najednou zašustilo křoví. Z něj vylezla udýchaná Lady Snow. Za ní stál šedý vlk. ,,Zdravím Alfo“ řekla Lady. ,,Ahoj Lady, kohopak nám to vedeš?“ zeptala jsem se. Všimla jsem si jak si Chris měří vlka pohledem. ,,Jmenuji se Zachary, ale můžete mi říkat Zachu“ promluvil šedý vlk. ,,Co tě k nám přivádí?“ zeptala jsem se. ,,Zhruba před týdnem jsem byl vyhoštěn ze své rodné smečky. Prý jsem nebyl dosti silný. Bloudil a bloudil jsem lesy. Nikde mě nechtěli přijmout mezi své. Poté jsem narazil na tuhle smečku…Tato vlčice říkala, že by jste mi mohli naskytnout útočiště a domov“ řekl. Došla jsem k Zacharimu. ,,Ano, to by jsme mohli. Tato smečka je místo kam se může připojit jakýkoliv vlk v nesnázích“ řekla jsem. ,,To jsem velice rád“ řekl Zach a poklonil se mi. ,,Jinak mé jméno je Wolfy-chan a tohle je Chris.“ Řekla jsem a usmála se ,,Velice mě těší má Alfo“ ,,Lady tě odvede na místo, kde budeš moci přespat. Pak si budeš muset vytvořit doupě.“ ,,Rozumím má Alfo“ řekl Zach a společně s Lady odešel. Otočila jsem se na Chrise. ,,Nelíbí se mi“ řekl. ,,Mě přijde milý“ namítla jsem. ,,Pojď do té jeskyně ať nám Střelka nesní ty zajíce „ usmála jsem se. ,,Kdo bude poslední v jeskyni tak zítra něco tomu druhému kupuje!“ řekl Chris a rozběhl se směrem k jeskyni. ,,Hej, to není fér!“ vykřikla jsem a rozběhla se hned za Chrisem.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Nový člen Ambodie Empty Re: Nový člen Ambodie

Fri 5 Jun 2020 - 21:22
Tak zrovna dnes jsem vám ty zajíce nesnědla Very Happy S Arcem jsme řešili náš tajný plán Wink
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru