FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Nový rok v Ambodii Empty Nový rok v Ambodii

Wed 12 Feb 2020 - 19:18
Usadila jsem se na své místo u jezera a začala jsem přepisovat své myšlenky na volný list v Ambodijské kronice.

„Poslední dobou letí čas až moc rychle. Ani jsem se nenadala a už je tu Nový rok, to je pak chvíle shrnout vše podstatné z předešlého roku a sepsat to sem do kroniky. Asi bych měla začít Oslavami Genaive. Jsou to krátké oslavy jara, při kterých se vlci skvělé baví. Další významnou události se stala bitva proti černým vlkům. V této bitvě zahinulu mnoho vlků nejen z naší smečky, ale také za smečky Chan, která nám přišla na pomoc. Spousto nás ale také přežilo a hlavní je, že jsme dokázali ubránit naše území. Po bitvě se dlouho nedělo nic moc zajímavého. Vlci přicházeli a zase odcházeli, občas nějaký ten pokec nobo společný lov. Pak přišlo povýšení Wolfy-Chan na první Betu v historii smečky. O pár měsíců později rezignovala naše Alfa Aminta z vedení smečky a odešla. Jejím nástupcem se stala tehdejší Beta, Wolfy. Všichni byly zdrceni Amintiným odchodem, ale čas rány vyléčí. Smečka však utichla. Žádný pokec, žádný lov a málo který vlk se k nám přidal. Ale s přelomem roku nastala změna. Všichni jsme se sešli třicátého prvního prosince a společně jsme oslavily příchod nového začátku. Nové naděje... Za minulý rok proběhlo také nezpočet povýšení. Přišlo mnoho vlků a mnoho jich bylo zase vyhoštěno. Posledními novými členy smečky se stali Sheltiestar, Fireo, Tory a Layla. Pokud bych měla minulý rok zhodnotit, tak byl podle mě, teda až na pár smutných události, úžasný a doufám, že tento rok, co nás čeká, prožijeme všichni ve zdraví, lásce a v blízkosti našich nejbližších. Jen doufám, že nás nečeká nic zlého."

Udělala jsem poslední tečku za poslední větou. Zvedla jsem se, otřepala se, popadla opatrně kroniku do zubů a rozběhla se zpět k jeskyni.

NPC Jessi likes this post

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru