FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:42
Seděla jsem před svým doupětem a pozorovala okolní kranjinu. Poslední dny nebylo ani teplo, ani zima. Čekala jsem na Střelku, Arca a Jessi, kteří by měli dorazit za chvilku.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:46
S jistou nervozitou jsem klusala po Arcově boku ke Cali. Stále jsem byla rozrušená z toho, co se dnes stalo. Věděla jsem, že dnes budu spát poslední noc u Wolfy a hned ráno se s Arcem vydáme na cestu. Měla jsem strach, jak to ostatní vezmou.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:47
Přiběhla jsem na místo a spatřila Cali, mladou vlčici, která se teprve nedávno stala Deltou. Nasadím letmý úsměv.

,,Ahoj Cali," pozdravili jsme ji s Arcem téměř současně.
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:48
"Ahoj" pozdravila jsem také a zavrtěla ocasem.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:50
Posadili jsme se ke Cali a já se rozhlédla kolem, zda nepřijde ještě někdo další. Arco se zatím ujal slova.

,,Tak jaké je to být Deltou, Cali?" pousmál se na ni.
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:52
"Upřímně, moc se toho nezměnilo.. vlastně se nezměnilo vůbec nic.. asi." uchechtla jsem se. "Jak jste se poslední dobou měli vy?" optala jsem se pro změnu já. I když mi je stále smutno, už je mi o mnoho lépe.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:53
,,To Arco říkal taky, když měl druhé narozeniny. Stal se Sigmou, ale jinak se vlastně nic nezměnilo." pobaveně jsem se usmála.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:54
,,Jinak, co se týče nás, tak se toho dnes asi hodně změnilo." řekla jsem a mírně sklopila uši.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:56
Nervozně jsem pohlédla na Arca a pak zpět na Cali. Nevěděla jsem, jak jí to říct.
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:57
"J-jak to myslíš?" zneklidněla jsem
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 16:59
,,Víš, před nějakou dobou jsem měla divný sen. Takový sen se mi už jednou zdál a tenkrát předpovídal budoucnost. Jsem si jistá, že i tenhle měl stejný úkol. Jenže tenhle předpovídal životní nebezpečí pro mého jediného bratra, Sparkyho...." mluvilo se mi těžko, a srdce mi bilo jako o závod.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:00
,,Já bych se nikdy nedokázala smířit s tím, že bych ho nechala jen tak zemřít, aniž bych se o cokoliv jen pokusila." mluvila jsem čím dál tím více potichu, až jsem si nebyla jistá, zda mě Cali ještě slyší.
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:02
Poslouchala jsem každé Střelčine slovo a pomalu ale jistě se snažila spojit si je do hromady.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:03
,,Bylo jasné, že nemáme moc času, ale nemohli jsme se jen tak vydat pryč." řekl Arco.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:05
,,Bylo nám jasné, že Wolfy se to nebude líbit, strachuje se o mě a asi se není čemu divit. Chceme se totiž vrátit na místo, odkud jsem před více než rokem utekla a kde zemřela většina mých i Arcových příbuzných." vyprávěla jsem dál, ale nedokázala se Cali dívat do očí.
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:06
Koukla jsem na Arca.Vydat pryč?! Tyto dvě slova se mi ještě chvilku ozývala v hlavě a já nepatrně sklopila uši. Smutně jsem polkla a upřela zrak do země.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:07
,,Střelu napadlo, jak by se to dalo udělat. Sice to nebyl nejušlechtilejší plán, ale jediný, který jsme měli." řekl Arco a já přikývla.

,,Možná jsem to vážně neměla dělat..." zašeptala jsem s vytřeštěnýma očima.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:08
Všimla jsem si Calina znepokojení, ale byla jsem rozhodnutá to již dopovědět.

,,A tak... Arco je můj o-opatrovník." vypadlo ze mě.
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:11
Povzdychla jsem si ale nic neříkala. Bála jsem se o ně stejně jako Alfa. Na obou dvou mi záleželo a kdyby se jim něco stalo tak.. v duchu jsem se pokárala za to, jak na něco takového můžu vůbec myslet.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:15
Když Cali nic neříkala, ozval se vedle mě Arco. ,,Mrzí mě, že tu musíme nechat celou Ambodii s tím, že se třeba vrátíme, ale stejně jako Střela, i pro mě by bylo těžké přijmout to, že tam někde z části naší vinou zemřel nedospělý vlk."
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:17
"J-já vím" pomalu jsem přikývla.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:20
,,Alespoň cestou tam nás na chvíli doprovodí Witann, potřebuje tím směrem pro nějaké zboží, kdyby nás v tu dobu potkalo něco zlého, pomůže nám." řekla jsem, ač to byla asi jen chabá útěcha, protože nás provede jen Ambodií a jen kousek za hranicemi se naše cesty rozdělí.
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:28
Řekla jsem si, že si vyjdu s Blackem na lov. Naše cesta začala v nedalekém lese, kde se nám moc nedařilo, a tak jsme se rozhodli jít o kousek dál. K našemu štěstí jsme zahlédly vlky z naší smečky. Nevěděla jsem, zda je dobrý nápad se přidat k rozhovoru, ale chtěla jsem to i tak zkusit. Proto jsem se vydala k nim.
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:29
Náhle se za námi cosi šustlo, a tak jsme se naráz otočili. Byla to však jen Jessi s Blackmoonem. Zavrtěla jsem ocasem a pousmála se na ně.
avatar
Anonymní
Anonymní

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Wed 8 Jul 2020 - 17:30
Mlčela jsem nadále a snažila se najít slova. "A-ahoj" pozdravila jsem je a pousmála se.
Sponsored content

Pokec u Cali ^^  Empty Re: Pokec u Cali ^^

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru