FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

První lov s Cali Empty První lov s Cali

Fri 5 Apr 2019 - 13:40
Doběhla jsem do jeskyně. Cali mě už nervózně  vyhlížela u vchodu jeskyně. Cestou jsem ulovila dva králíky. Jednoho pro Cali a druhého pro mě a Kura. ,,Kde jsi celou noc byla?" hned se mě ptala. ,,Promiň Cali, nemohla jsem v noci spát tak jsem se vydala na chvíli ven k jezeru," odmlčela jsem se než jsem pokračovala ve větě ,,pak jsem tam usla." zastyděla jsem se za svoji hloupost. Rozhodla jsem se že o Rimem nikomu neřeknu. Možná jen Jess nebo Wolfy, ale to si musím ještě rozmyslet. ,,Hirko, kdy půjdeme lovit?" vytrhla mě Cali z přemýšlení.
,,Hned, klidně hned" zopakovala jsem slovo. ,,Tak pojď" vypískla nadšením a rozběhla se z jeskyně. Kuro letěl za ní. Vyšla jsem ven z jeskyně. Chvíli jsem musela mouřit oči než jsem si zvykla na ostré sluneční světlo. Cali na mě poslušně čekala uprostřed plošiny.  
,,Pojď" kývla jsem na ni. Cali se rozběhla za mnou až šla po mém boku. Zavedla jsem ji na místo, kde většinou chodívala menší zvěř jako jsou zajíci, občas tudy chodí i bažanti z nedaleké mýtiny k jezeru se napít. ,,Tak jsme tady" usmála jsem se na Cali. Ukázala jsem jí jak se má přikrčit a jak má vyskočit. ,,Chceš si zahrát hru na vlka a králíka?" zeptala jsem se jí. Vzpomněla jsme si na hru, kterou jsem dřív hrávala se sourozenci. ,,Jo" zářivě se na mě usmívala. ,,Dobře, já jsem králík a ty vlk. Musíš mě chytit tak, abych si tě nevšimla."  Usmála jsem se na ni. Otočila jsem se, aby se Cali mohla schovat. Dělala jsem jako že sedím na trávě a pasu se. ,,Křup, křup." Cali mě obcházela ze zadu. Hrála jsem jako by se nic nedělo. Cali se připravila ke skoku. Už se odrážela od země, když jsem uhla a ona skočila vedle. ,,Jsi moc hlučná." vysvětlila jsem jí. Sklopila uši. ,,Ale na začátečníka jsi byla celkem dobrá." pochválila jsem ji pravdivě. V mojí bývalé smečce jsem jako malá patřila mezi nejlepší vlčata v lovu a těch u nás moc nebylo. Chvíli jsem si ještě hrály. Pak jsme chvíli číhaly jestli náhodou nepřijde nějaký ten zajíc nebo bažant. Asi po čtvrt hodině čekání se objevil zajíc. Nebyl sice nějak super vypasený, ale pro Cali to na zkoušku stačí. Pobídla jsem ji. Cali se pomalu tiše připravila ke skoku. Zajíc zvedl hlavu. ,,Teď, nebo nikdy" zašeptala jsem. Cali vyskočila, ale králík byl rychlejší. Utekl jí o pár centimetrů. ,,Nevadí, takových příležitostí ještě bude" spokojeně jsem  se usmála. Nakonec skoro sama ulovila tučnou myš, kterou si dala na večeři. Večer jsme šli ještě za Amintou poslouchat vlčí pohádky a legendy.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

První lov s Cali Empty Re: První lov s Cali

Fri 5 Apr 2019 - 17:38
300 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru