FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Sára
Posts : 13
Join date : 08. 12. 20
Age : 17

Hledání úkrytu část tři Empty Hledání úkrytu část tři

Tue 5 Jan 2021 - 23:48
Další ráno jsem se probudila pod spadlým stromem. Noah ještě spal, což bylo neobvyklé. Protáhla jsem se a pomalu jsem přišla ke strom, zbudila ho. Noah se rozkoukal a zeptal se ,,To už je ráno?". Já mu rychle odpověděla ,, Ano je.". Noah: ,,Noo tak bysme měli pokračovat v cestě.". Já:,, Jistě.".Šli jsme dál lesem. Bavilo mě to, příroda byla moc hezká, ale k horám jsme se nepřibližovali. Noah:,,Nemohli bysme se podívat kde jsem tenkrát žil.". Já:,,Jestli chceš tak jo.". Noah:,,Moje bývalé hnízdo s rodinou, bylo trošku výš než kde jsme. Stačí se dívat na nejvyšší stromy.". Já:,,Dobře budeto jako hledání pokladu. Tenkrát jsme je s sestřičkou hledali je jasný, že to nebyl poklad,ale byli to často klacky,šišky nebo oříšky.". Noah se zamyslel a žekl,,Vzlétnu a podívám se, kde jsou vysoké stromy.". Než jsem mu stačila odpovědět, Noah už byl vysoko a poletoval nad lesem. Pak sletěl dolů a povídal ,,Vysoké stromy jsou přesně sto metrů před námi a myslím, že jsem tam viděl naše stré hnízdo, ale byl tam i nějaký jiný jestřáb.". Já jsem mu odpověděla,, To přece nevadí, stejně se tam podíváme.". Noah souhlasil a pokračovali jsme kupředu. Cesta utekla rychle a když jsme přišli na místo, přiletěl k nám větší jestřáb a zeptal se,, Co tu pohledáváte? Náhodně mi někoho připomínáš, jako kdyby jsem tě už viděl. Jestliže se tady budete zdržovat napadnu vás!". Já jsem ztuhla a přemýšlela, že by to byl jeho bratr? Noah se ozval,, Celkově si se změnil Leo, ale kde jsou ostatní?". Cizí jestřáb se otočil a řekl ,, Ty žiješ? Bratře moc rád tě vidím a já si myslel, že od tý doby, co tě Hynek vyhodil z hnizda jsi odepsaný. Noah dodal,, Taky tě rád vidím, ale kde jsou ostatní?". Jestřáb Leo odpověděl ,,Ty myslíš rodiče a Hynka? Hynek se vydal do světa asi před dvouma roky a od tý doby jsem ho neviděl. Tátá zemřel, když napadl hnízdo orel a matka, ta určitě žije ,protože jsem ji viděl před třemy týdny u řeky Lainidle.". Noah zapřemyšlel a řekl ,,Takže od tý doby co jsem vypadl z hnízda si všichni myslí, že jsem mrtví?". Leo odpověděl,, Tak nějak, ale mužeš něco pro mě udělat?".  Noah,, Co máš na mysli? Leo,, Pokus se, až budeš mít čas najít matku a zpravit jí náladu. Od tý doby co umřel táta je moc smutná a putuje z místa na místo.". Noah,,Jasně, že pokusím, ale nejprve musím najít úkryt , neboli nový domov.". Leo se zeptal,, A ta vlčice chodí s tebou?". Noah,, Jasně je to moje nejlepší kamarádka. A slíbyl jsem jí, že najdeme nový domov, kde zůstaneme. A to taky dodržím, ale též tobě slibuji, že až najdeme nový domov najdu matku.". Ohlédla jsem se na Noaha a řekla,, Měli bysme jít, já znovu nechci spát v lese.". Naoh přikívl a řekl,, Brzo tě zas příjdu náštívit bratře.". Leo odpověděl,, Dobře bratře a né , že to bude dýl jak půl rok.". Rozloučili jsme se a vyšli z lesa. Zeptala jsem se,, Kam ted´? Na Sever nebo na Jih?". Noah odpověděl,, Ráno moudřejší večera. Jdeme spát. Já odpověděla,, proč?". Noah,,Protože je noc ty trubko! Když už jsme dál od lesa tak můžem jít spát, sama si chtěla jít .". (Noah usnul) Já: Ahaa takže ona je noc, tak du spát , aspon´ je les daleko. Nebudu mít noční můry.) Za pět minut: Sára klidně usla...........Pokračování příště............

Střela likes this post

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru