FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Sára
Posts : 13
Join date : 08. 12. 20
Age : 17

Hledání úkrytu část čtyři Empty Hledání úkrytu část čtyři

Tue 19 Jan 2021 - 17:47
Dnes jsem se probudila zase na louce. Noah už byl vzhůru. Zvedla jsem se a zeptala ,, Jak dlouho jsi vzhůru?". Noah řekl ,, Patnáct minut.". Zakručilo mě v bříšku a řekla jsem,, Mám hlad. Nepůjdem ulovit snídani?". Noah odpověděl ,, Můžem ,ale jakým směrem se vydáme?".,,Tak půjdeme třeba doleva." Odpověděla jsem. A šli jsme. Chodily jsme nejčastěji kolem lesa a hor. Trvalo to dlouho ,něž jsme našli nějakou kořist. Budete se divit ,ale byl to králík. Na králíky už jsem si zvykla ,poněvad´ž je máme pořád k snídani, obědu i večeři. Pak se ozval Noah,, Nepůjdeme ted´ chvíli do prava, chci poznat řeku Lavridle.". Odpověd zněla ,, Dobře, ale bude to naše další zastávka na odpočinek." Pokračovali jsme dál , najednou se les i hory tak vzdálili , že ani nebyli vidět. Pak jsem se ozvala ,,Noahu, já se nudím. Nemůžem si hrát třeba na schovávanou?". Noah se otočil a řekl,, Jsem si myslel , že už jsi dospělá.". Já ,, Jsem, jenom se nudím. Prosím, prosím, prosím pod´me si hrát. Noah,, Noo tak dobře ,ale schovávám se první.". Já ,,Tak jo.". A začala jsem pykat,, Jedna ,dva ,tři ,čtyři ,pět ,šest , sedumm.... ". Noah ,,Už můžeš!". Já jsem se rozběhla a prohledávala louku. Prohledala jsem křoví, trávu, a jako poslední nory. Tam jsem ho taky našla, byl ukrytý v noře králíka. Já,, Ted´ jsem na řadě já!!". Noah,, Jo, jo jen nejdi moc daleko!". Já,, Dobře". Když Noah začal počítat, Rozběhla jsem se a hledala nejlepší úkryt. Pak jsem našla opodál hustou trávu, schovala jsem se a řekla ,, Užžžžž .". Sledovala jsem Noaha jak prohledává všechny možné úkryty. Pak přišel k mímu úkrytu a já vyskočila a vybafla na něj. Já ,, Bááfffff." Přeletěla jsem ho a narazila čumákem o trávu. Noah se začal smát a já taky. Pak řekl,, Měli bysme pokračovat, at´ jsme do soumraku u řeky." Já,,Tak joo, aspon´ si tam vyčistím nos .". Noah,, Bylo by lepší, kdybys si tam vyčistila rovnou hlavu." a začal se smát. Já jen počkej, něž tě chitím. Noah,, Nechtíš!" a vzlétl vysoko do vzduchu. Řekla jsem si ,,Hmm nechytím.".Šli jsme dlouho a pořád se škádlili nebo předváděli. Takle to pokračovalo dokud´ jsme nedošli k břehu Lavridle a protožě se už stmívalo , udělali jsme si tam noclech. Já,, Já budu spát tady u břehu.". Noah,,Dobře a nezapomen´ si vyčistit nos.". Když se setmělo, šli jsme spát. V noci jsem neměla špatný sny, tak jsem se sebou pořád vrtěla, dokud jsem se převrátila do vody. Noah se vzbudil a podíval se na mě, v tu chvíly měl záchvat smíchu a řekl ,, Myslím, že dneska máš padací den.". Já ,, Já mám, ale i noc.". Noah,,Noo dobrá, stačí, jdi už spát, ale dál od břehu. Dobrou noc.". Já ,,Dobrou."
................pokračování příště..................
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru