FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Minulost 4.díl- Útok medvěda Empty Minulost 4.díl- Útok medvěda

Mon 26 Nov 2018 - 19:27
Všude byla stále mlha. Crystal spala na mém hřbetě a já pomalu kráčela, abych ji neshodila. Po dlouhé cestě jsem již byla unavená a proto jsem se šla porozhlédnout po nějakém úkrytu. Konečně! Našla jsem jeskyni. Vlezla jsem si do ní a obtočila jsem se kolem Crystal. ,,Konečně si odpočinu." Řekla jsem si a usnula. Můj spánek ale netrval dlouhou chvíli. Něco jsem uslyšela. Takové podivné vrčení. Crystal jsem nevzbudila, ale sama jsem se radši koukala ven z jeskyně. A vtom jsem to uviděla! Medvěd, který se vracel se z lovu a ten, který vlastní tuto jeskyni. Rychle jsem vzbudila Crystal ,,Provlékni se ven, já už si s ním poradím." Crystal mě poslechla a čekala na mě venku. Byla řada na mě. Rozběhla jsem se proti velkému medvědovi, ale on po mě sekl tlapou. Od té doby mám jizvu přes oko. Crystal viděla, že jsem v nesnázích a proto skočila zezadu a zaryla drápky do medvěda. Využila jsem medvedovi nepozornosti a utekla jsem mu. Spolu s Crystal jsme běželi co nejrychleji. Až do neznáma.

Pokračování příště
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Minulost 4.díl- Útok medvěda Empty Re: Minulost 4.díl- Útok medvěda

Mon 26 Nov 2018 - 20:42
100 darwenů.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru