FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Minulost 2.díl- Magie?! Empty Minulost 2.díl- Magie?!

Sat 24 Nov 2018 - 17:16
Najednou jsem přibrzdila ,,P-počkat? Kde to jsem?!"říkala jsem si pro sebe. Ocitla jsem se v temném lese, kde jsem to ještě neznala. Smutně jsem zakňučela a šla jsem se podívat po okolí. Vtom se mi vnuknul nápad.,, Můžu zkusit zavýt!" Zkusila jsem to, ale jelikož jsem to ještě moc neuměla vyšlo ze mě pouze divné ,,Úíííí". Najednou jsem ale něco ucítila. Takový jemný ale smutný pocit. Podívala jsem se pod sebe. Byla tam malá rostlinka, na kterou jsem šlapla. Uvědomila jsem si co se děje. Magie! Vzpomněla jsem si jak nám vždy vyprávěl starý alfa vlk z naší smečky vyprávěl o  magii a kouzelných předmětech. Najednou mi začala bolet přední tlapa, až pálit. Po chvíli to přestalo a poté jsem se na ní podívala. Byl to znak smečky Chan, který získají vlčata spolu s magií ve dvou letech. Zakručelo mi v břiše. ,,Hm asi bych si měla něco ulovit" Od rána jsem nejedla. Vyrazila jsem na lov a vrátila se z malým zajícem. Zchylovalo se k večeru a já se stočila a usnula hlubokým spánkem.




Pokračování příště
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Minulost 2.díl- Magie?! Empty Re: Minulost 2.díl- Magie?!

Sun 25 Nov 2018 - 19:37
120 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru