FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Kanta-hlídka 2/5 Empty Kanta-hlídka 2/5

Sat 30 Mar 2019 - 8:04
S Ninou a Střelkou jsem se vydala za Itori. Dnes je jeden z dalších dnů v Kanťe, naší hlídce. Po cestě jsem potkala Jessi a spolu s ní a jejími vlčaty jsme je svěřily Itory ,,Tak co Wolfy, těšíš se na další den hlídkování?" zeptala se mě Jess klidně. Jen jsem kývla. ,,Stalo se něco?" otočila se na mě starostlivě. ,,Ne...jen mam z dneška blbý pocit" odpověděla jsem ji zamýšleně ,,Ale jdi ty, je to jen pocit, nic se nám stát nemůže" řekla s kuráží Jessi.  ,,Hm, asi máš pravdu..." odpověděla jsem ji skoro až šeptem. První zastávky jkao třeba Jezero duchů nebo Jessiina sluje byly v pořádku. Avšak u hor Pierwany bylo něco odlišné. Závětřila jsen zvíře, které bylo o mnoho vyšší než já nebo Jess. Kousek jsem popošla a uviděla veliké stopy od medvěda. Jak se sem dostal? Šla jsem po stopách až jsem ucítila nebezpečí. Jizva mě začala dost bolet ,,Sakra!" zaklela jsem. Jessi se na mě tázavě podívala a než se zmohla ke slovu řekla jsem rychle ,, Nic mi není" zavrčela jsem. Jess zklopila uši a zakňučela. Ano byla jsem trochu protivná, ale to mě teď nezajímalo. Bolest se pořád stupňovala a já jsem pomalu ztrácela vědomí. Když jsem uviděla to zvíře byla jsem přesvědčená proč je to taková bolest. Byla to nějaká temná magie, kterou vlastní ten medvěd. Jakmile jsem se na něj chtěla vrhnout začala mi rána silně krvácet. Ztratila jsem vědomí a omdlela jsem do bezvědomí z nedostatku krve. ,,WOLFY NÉ!" Slyšela jsem jako poslední. Jess se nějak podařilo medvěda odklonit ode mě a doběhla pro Amintu, ta ke mě přivedla obchodníka Quatimu, který mi vyléčil rány. Jess hlidku dokončila sama a já jsem se probudila jsem se ve své sluji. Jessi tam nademnou seděla a jen si vyčítala co vše udělala špatně. ,,Jess ty za nic nemůžeš." Řekla jsem potichu. ,,W-Wolfy! Prosím probuď se!" Otevřela jsem oči. Jessi vypadala šťastně a byla ráda, že jsem v pořádku.
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kanta-hlídka 2/5 Empty Re: Kanta-hlídka 2/5

Sat 30 Mar 2019 - 8:13
Owo kawaii <3
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Kanta-hlídka 2/5 Empty Re: Kanta-hlídka 2/5

Sun 31 Mar 2019 - 19:24
2/5
Sponsored content

Kanta-hlídka 2/5 Empty Re: Kanta-hlídka 2/5

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru