FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Hlídka 4/5 Empty Hlídka 4/5

Sun 7 Apr 2019 - 16:15
Vypadalo to na další poklidný den v hlídce. Počasí bylo tak akorát. Nepršelo ani nepražilo slunce. Ideál. Vyšla jsem s vlčaty za Itori, která nám je hlídá, pokaždé, kdy jsme s Jess pryč. Mno, tak jaká dnes byla hlídka? Vcelku ušla, počasí nám přálo a proto jsme obě byly veselé. První zastávka, jak už všichni víte je Jezero duchů. Ani vám nemusím říkat, že he to tam děsivé, ale musela jsem to překonat. Práce je prostě práce. Další místo je Jessiina sluj. Jako vždy jsme tam nic nenašly. Popošly jsme až k horám Pierwany. Už jsem si zvykla na to chození tam a zpátky. Posunem se dál. Vlčí hřbitov, co k tomu dodat. Rozdělila jsem se s Jess a každá šla jinou trasou. Obešla jsem celý hřbitov a uviděla jak si Jess s někým povídá. S duchem? Šla dál a já na ní čekala před vratama. Nechala jsem toho vlka vlkem a šly jsme dál. Močaly byly vždy plné hmyzu. Drbaly jsme se každou sekundu. A proto jsme na tempu, aby jsme byly co nejrychleji pryč. No, Bíle hory byly vždy tak tiché. Slyšela jsem šum větru. Bez nálezu. Dalši jsou Písečné pláně. Ti koně jsou opravdu tak nádherní. Našli jsne tma ještě pár štírů ale jinak vše bylo v pořádku.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Hlídka 4/5 Empty Re: Hlídka 4/5

Mon 8 Apr 2019 - 14:15
4/5
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru