FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

2. Stupeň magie Empty 2. Stupeň magie

Thu 11 Apr 2019 - 14:18
Dnes jsem se vydala na tržiště. Spočítala jsem si všechny darweny a odvedla vlčata za. Jessi, která se nabídla, že mi je pohlídá.
Na tržiště jsem šla jen já a moje kočka Crystal. Nejdříve jsem se stavila u Wittana, kde jsem si nakoupila sadu barev. Odešla jsem až k Lise. Sice obyčejně prodává stupně magie Atila, ale Lisa, která je zde na dobu oslav je má levnější ,,Vítej, ty budeš asi Wolfy, viď?" Pozdravila mě s úsměvem ,,Ano, to jsem já. Nejspíše víš proč jsem přišla." Odpověděla jsem. ,,To samozřejmě vím a velice ráda ti magii prodám. Ty ovládáš magii země, nemám pravdu?" Dodala rychle. Já jsem na to jen přikývla. ,, Dobře tedy, musím tě jen varovat. Magie země je velice složitá na přenesení dalšího stupně. Nelekni se tedy, že kromě nočních nočních můr a halucinací budeš často pociťovat vztek, stres a smutek. Příroda tě bude ovládat po dobu nošení náhrdelníku. Jen ho nesmíš za žádnou cenu sundat." Řekla teď už vážnym tónem Lis. ,,Děkuji ti za tvuj čas" poděkovala jsem, zaplatila a vydala se na cestu domů
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

2. Stupeň magie Empty Re: 2. Stupeň magie

Tue 16 Apr 2019 - 14:39
Strhávám 2500 darwenů. Magie se ti zvýší časem.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru