FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Trénování magie Empty Trénování magie

Sun 18 Aug 2019 - 0:27
Spala jsem hrozně dlouho, vzbudila jsem se až v noci druhého dne. Pomyslela jsem si, že zkusím potrénovat svou magii. Mám sice jenom první stupeň, ale i s ním se dá dělat spousta věcí. Potichu, abych nevzbudila Angelu, jsem se vykradla z doupěte. Neslyšně jsem se plížila územím, a zároveň přemýšlela o své magii; Ambodia přeci potřebuje vlky, kteří docela dobře ovládají svou magii, i když mají jenom první stupeň. Došla jsem k jezeru zamilovaných a sedla si na zem. Chvíli jsem přemýšlela o tom, co vlastně umím. Za chviličku už jsem se soustředila na svou magii. Nejdřív se přede mnou snažil udělat malinký vodní vír, ale v tu nejdůležitější chvíli jsem se přestala soustředit, protože kolem mě přeběhl zajíc. ,,Tak, zkus to znovu," řekla jsem si v duchu a znovu se začala soustředit na vodní vír. Doslova mi rostl před očima a já jsem soustředila čím dál tím víc. Chtěla jsem větší, ale velikost byla omezena mojí úrovní magie. Tak, a je to, teď ještě zkusím tu vlnu, nebo co to je. Soustředila jsem na vlnu a opravdu, za chvíli už po jezeře přeběhla jedna taková menší vlnka. A další a ještě jedna! Wow, to jsem teda nečekala, jsem na sebe pyšná. Zkusím ještě uvolnění magie v obrovském množství, mám přece 40% šanci tak proč to nezkusit? Přestala jsem se soustředit na vlny a místo nich se zaměřit na uvolnění v obrovském množství. Nic se nestalo. Tak druhý pokus, no. Zase nic. Do třetice všeho dobrého! Vůbec nic se neděje. Naposledy a už to zabalím. Nic. Tak, asi bych měla jít spát, magie je vyčerpávající. Na rozloučenou jsem si ještě namočila tlapky do příjemné vody, a i když byla příjemná, roztřásla jsem se zimou. Nejvyšší čas, se vydat domů. Nebo ne? Z nedalekého houští se ozval šramot a pak jsem ve tmě rozeznala obrys, který byl lehce do zrzava. Už zase on? Jsem mu něco dlužná, uvědomím si náhle a tak přistoupím blíž ke křoví. Náhle prosviští tmou a já jen tak tak stačím uskočit do strany, aby mě vlk nesrazil. Nebo je to vlčice? Radši se vydám domů, magii jsem splnila, tak proč bych tady měla dále být? Rychle jsem se vydala směrem k domovu, chvíli jsem šla a chvíli běžela. Byla jsem docela vyděšená, i když jsem to nedávala moc najevo. Co když mě ten vlk nebo vlčice pronásleduje?! Měla jsem uvažování velmi vyděšeného vlka, a tak jsem se pořád otáčela, jen tak, pro jistotu. Za chvíli jsem byla u nory, vlezla jsem dovnitř a ulehla na zem. Za chvíli jsem spala tvrdým spánkem.



Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Trénování magie Empty Re: Trénování magie

Mon 26 Aug 2019 - 21:17
300 darwenů.
Ta procentuální šance na uvolnění magie v obrovském množství je bráno pouze jako taková "nehoda", o kterou by se snažit nemělo, protože následky mohou být katastrofální a samotného vlka mohou dokonce i zabít. Navíc, sama ji vyvolat ani nemůžeš. Pouze náhodně přijde bez ohledu na to, jak moc po tom toužíš nebo naopak.
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Trénování magie Empty Re: Trénování magie

Mon 26 Aug 2019 - 22:50
Aha, to jsem nevěděla. Omlouvám se, nevěděla jsem to.
Sponsored content

Trénování magie Empty Re: Trénování magie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru