FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

První den Gamou Empty První den Gamou

Wed 15 May 2019 - 7:12
Včera večer proběhlo moje povýšení na Gamu. Měla jsem skvělý pocit, jen spíš budu mít víc práce. Od úsvitu slunečního vlka jsem byla na nohou. Šla jsem se projít k jezeru než ostatni vstanou. Nachvili jsem tam i zůstala a přemýšlela o kronice. Nevím ani jak dlouho jsem tam byla, ale cestou zpět jsem ulovila lišku a mladého zajíce. „Dobré ráno lenoši." musela jsem je vzbudit, když jsem se vrátila. „Hirko." zavrčel Rime. Obě vlčata stála během chvilky na nohou. „Dobré ráno." řekla skoro jednohlasně. „Rime, vstavej." dneska si pěkně přispal. „No jo, už vstávám." zavrčel. Zvedl se z jelení kožešiny, kterou jsem mu koupila. Cali má svoji mývalí a já s Raily se dělíme o tu druhou jelení kožešinu. Nasnidali jsme se. „Hirko, můžeme si jít s Raily hrát před jeskyni?" přiběhla za mnou Cali s Raily v patách. „Jasně, klidně můžete něco ulovit do zásoby." Usmála jsem se. „Hlavně nechoďte moc daleko, protože za chvíli jdeme na procházku." upozornila jsem je. „Děkujeme." rozběhli se obě z jeskyně. „Tak co, půjdeš s námi?" otočila jsem se na Rimeho. „Klidně, ranní procházka mi určitě neuškodí." usmál se. „Je dopoledne." opravila jsem ho, ale jen ze srandy. Nevadí mi, že zaspal. Stává se to i mně. „Nezahraješ si na babu?" šibalsky se usmal. „Jo!" vím, že je to hra pro vlčata, ale s ním se cítím znovu jako malá. „Máš ji!" rozběhli jseme se z jeskyně. Vlčata na nás překvapeně zírala. Rime byl opravdu rychlý. „Nechcete se přidat?" zavolal na vlčata, když si všiml jejich výrazu. „Joo!" ozvala se první Cali a pak Raily. Obě se rozběhly. Na chvíli jsem ztratila  z dohledu Rimeho. Zastavila jsem se, když nahle na mě skočil a povalil mě na zem. „Má ji Hirka." zavolal a rozběhl se ode mě. Byla to sranda. Hráli jsme si tak celé dopoledne než vlčata začala kňučet, že mají hlad. Nechali jsme je u jeskyně a vydali se hledat kořist. Cestou jsme narazili na pár králíků a mladého srnečka. Dotáhli jsme je k jeskyni, kde jsme si na nich pochutnali. Po obědě jsme všichni odpočívali. Mezitím se přihnal prudký déšť, takže jsme se na procházku nevykopali ani odpoledne.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

První den Gamou Empty Re: První den Gamou

Sun 19 May 2019 - 14:34
300 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru