FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Minulost 6.díl-Nejsem jen vlk. Jsem opatrovnice! Empty Minulost 6.díl-Nejsem jen vlk. Jsem opatrovnice!

Thu 24 Jan 2019 - 16:02
Minulost 6/6

Dny, měsíce i roky plynuly od mého příchodu.  Pomalu ale jistě. Často jsem se vracela do lesa Hledat cestu do me smečky, ale marně. Připadalo mi jako kdyby všechny dny byly stejné. Avšak den byl odlišný.
Chtěla jsem si jít odpočinout mezi Buky po namáhavém lovu jelena. Schylovalo se k odpoledni a sluneční vlk pomalu ustupoval aby byl prostor svému bratru, měsíčnímu vlkovi. Uslyšela jsem vytí, vytí o pomoc. Bylo ale slabé jako od vlčete. šla jsem za tím zvukem. Ano, bylo to vlče. Zraněné, vyhublé a slabé. Dokonce i kulhalo. Rozběhla jsem se za ,,Ahoj, potřebuješ pomoct?" zeptala jsem se. Vlče se slabotou ani nemohlo k odpovědi, jen kývlo a upadlo. Na nic jsem nečekala a popadla jsem jej do tlamy a odnesla do mé sluje. ,,Počkej zde." položila jsem ho do sluje a odběhla. Po chvíli jsem se vrátila se zajícem v tlamě. Vlče se do mého úlovku s chutí vrhlo. Když dojedlo zeptala jsem se jej: ,, Jak se jmenuješ drahoušku?". ,,Jmenuji se Nina, Nina-Gabelini." Odpověděla docela pisklavým hláskem. Konečně jsem si jí mohla pořádně prohlédnout. Bylo to malé vlče které měla srst podobné barvy jakou mám já. Její zoubky se leskly jako křišťály. teď když byla plná energie vypadala mnohem radostnější, než když jsem jí viděla poprvé. Její srst měla jemný nádech fialové barvy, Oči Modré jako Studánky v kterých se odrazoval můj odraz a čenich který měl černou barvu jako uhlí. Po dlouhém povídání jsme odešli za Amintou. Za vzpomínala jsem jak mě tenkrát jsem odvedla   Tine. Mě malé bezbranné vlče které se o sebe sama nedokázalo postarat. Aminta ji příjmula do smečky , protože se malá Nina nechtěla vrátit do své smečky. Po chvíli oslovování nového člena ke mně Aminta přišla. ,, Hey Wolfy přemýšlela jsem. Ty jsi jí pomohla když byla v nesnázích, Ty jsi jí dala najíst, Ty si ses o ni postarala jako máma proto si myslím že by jsi měla být její opatrovnictví.Souhlasíš?" Byla jsem zaskočena, takovou otázku jsem nečekala, pronesla jsem: ,, milá Aminto ráda se stanu Nininou opatrovníci a slibuji že se o ní vždy budu starat jako o svou." Od té doby se o ní starám a učím novým dovednostem.


Naposledy upravil Wolfy-chan dne Tue 19 Feb 2019 - 12:41, celkově upraveno 1 krát
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Minulost 6.díl-Nejsem jen vlk. Jsem opatrovnice! Empty Re: Minulost 6.díl-Nejsem jen vlk. Jsem opatrovnice!

Tue 29 Jan 2019 - 13:59
200 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru