FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kde to jsem?  Empty Kde to jsem?

Wed 24 Jul 2019 - 16:02
/včera večer/
Po rozloučení s Wolfy a Lady jsem vyšla na cestu. Srst mi ozařovalo světlo nočního vlka a já se cítila příjemně. Otočila jsem mírně hlavu k odcházejícím.,, Snad dojdou v pořádku domů.“ zamumlala jsem. Les byl docela temný a někdy byly slyšet podivné zvuky. Ohlížela jsem se avšak jsem se nezastavila. Stále jsem myslela na tu zraněnou sfingu. Uzdraví se? Snad ano.
Zvuky lesa byli někdy příjemné, ale někdy jsem se opravdu bála. Šmikla jsem ušima když jsem zaslechla cosi v křoví. Pozorně jsem se na místo zadívala a zbystřila. Otočila jsem se celým tělem a zkoušela rozpoznat zvíře, ale vítr vál druhým směrem. Přikrčila jsem se a byla připravena k boji. Teď! Vyskočila jsem a už chtěla zaútočit. V tom z křoví vyběhla myška a tak jsem boj přerušila. Oddychla jsem si a pokračovala dále. Připadalo mi že se zdaluji a tak jsem změnila směr. Z cesty vířil prach a z tvrdlé zemi mě začaly bolet tlapky. Něco jsem zaslechla. Otáčela jsem se ze strany na stranu a zkoušela rozpoznat zvíře. Přikrčila jsem se a vrčela. Byla jsem připravena k útoku.,, Jen drobný ptáček. “ zamumlala jsem když jsem ho spatřila. V tu ránu jsem se otočila a uvolnila se. Mílela jsem se. Z vysoké trávy vyskočil neznámí černý tvor a povalil mě na zem. Měla jsem ošklivou ránu na noze, ale nemohla jsem se ani zastavit. Kutálela jsem se z vysokého kopce a spadla do řeky. Zvíře mě pronásledovalo po proudu a já kňučela a plácala tlapkami ve vodě. Dostala jsem se do nebezpečného pásu, kde bylo spoustu kamenů. Byla jsem v šoku. Samozřejmě jsem do nich nabourala. Nejřív zádama a pak když jsem se snažila na jeden z kamenů vyšplhat, měla jsem několik škrábanců. Byla jsem vyčerpaná, ale stále jsem bojovala o život. Bouchla jsem se do hlavy a byl konec.

/Po probuzení/
Kde to jsem? Kde je Ambodia? Potřebuju Quantimu! Pomalu jsem zvedla hlavu a zkoušela se postavit, ale nešlo to. Po krátkém zakolísání jsem opět usla.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Kde to jsem?  Empty Re: Kde to jsem?

Thu 25 Jul 2019 - 22:36
300 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru