FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Jak jsem se stala sigmou Empty Jak jsem se stala sigmou

Sun 10 Mar 2019 - 16:17
Ptáci vesele cvrlikali, sněženky a ostatní kvítí začali rašit z půdy a Nina se učila lovit králíčky, kteří ji ale vždy utekli. Pousmála jsem se. Lehla jsem si na velký balvan a nechala sluníčko ohřívat mé tělo. Jarní slunko bylo příjemné, ale ostré, takže po chvíli mě začalo štípat. Zvedla jsem se a popošla k mohutnému stromu. Tady bude klid! Řekla jsem si. Usnula jsem a po chvíli se ke mě něco přitulilo. Malé a chlupaté klubíčko. Nebyly pochyby že je to Nin, která už byla unavená. Uchopila jsem ji do zubů. odnesla jsem ji do sluje a sledovala jak spinká. Je tak roztomilá! Po nějaké době sledování jsem vstala a šla za Chrisem. Byl to vlk samotář. Jediný způsob jak ho najít je sednout si k jezeru a čekat až se objeví. Scházeli jsme se zde každý den. Posadila jsem se a pozorovala malé pulečky a rybičky. Chris dorazil trochu později, ale to přeci nevadí. V tlamě držel hrst petrklíčů. Vložil mi je za ucho a řekl ,,Takhle jsi hezčí.",,Aww, to je od tebe milé" řekla jsem mu na to. Povídali jsme si, smáli se a dováděli, jako malá vlčata. Nezapomněl mě také informovat o nedaleké smečce Kazouji, která by pro Ambodiu mohla představovat nebezpečí. (Poznámka od autora: Tato informace bude důležitá vzhledem k mým dalším příběhům) Chris poté odešel. Po nějaké době za mnou přišla Aminta. Bylo to zvláštní. Ami vždy věděla kde jsou její vlci. Byla celkově vždy tajemná. Nikdy nám neřekla o své minulosti nebo o její magii. Prostě skoro nic o ní nevíme. Ale to je jen tak mimo. Zpět k příběhu. ,,Ahoj Ami" pozdravila jsem slušně. ,,Copak tu děláš Wolfy?",,Přemýšlím..." řekla jsem zasněně. ,, Přemýšlíš o tom vlkovi?" Řekla klidně. ,,C-co?! J-jak to v-víš?" Koktala jsem. Řekla mi jen ,,Mám své cesty". Ami byla opravdu zvláštní vlčice. Nedivím se že je na postu alfy.
Měla takové schopnosti o kterých se některým vlkům ani nezdálo. Vzdychla jsem ,,Ano....",,To jsem si myslela" Pousmála se nad mojí překvapeností ,,Ale to není to hlavní, proč jsem za tebou přišla..." odmlčela se a hned na to začala zase mluvit tím svým tajemným hlasem, plným překvapení. ,,...Víš jak dlouho jsi ve smečce? Zeptala se náhle. ,,3 měsíce a 10 dní" odvětila jsem a zastříhala zvědavostí ušima ,,Ano, správně...a proto jsem také přišla se tě zeptat, jestli by jsi chtěla povýšit na post sigmy." Byla jsem zaražená. Asi půl minuty jsem na Amintu zíral a a potom se zmohla ke slovům ,,Samozřejmě!". Na povýšení bylo málo vlků. Myslím že jen Nina, Faybell, Ami a já. Od té doby jsem historicky první sigmou ve smečce Ambodia.

Pokračování příště
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Jak jsem se stala sigmou Empty Re: Jak jsem se stala sigmou

Sun 10 Mar 2019 - 17:17
Je to velmi dobré, 400 darwenů
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Jak jsem se stala sigmou Empty Re: Jak jsem se stala sigmou

Mon 11 Mar 2019 - 6:21
Super
Sponsored content

Jak jsem se stala sigmou Empty Re: Jak jsem se stala sigmou

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru