FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Koki vlče-1/2 Empty Koki vlče-1/2

Mon 11 Feb 2019 - 21:09
Jedné temné noci jsem se procházela po území nové smečky a naslouchala přírodě. Přemýšlela jsem i nad tím, jaké by to bylo vidět svou rodinu a potkat je. Zdvihla jsem hlavu do oblohy a zavřela oči. Zaslechla jsem kňučení. Běžela jsem za hlukem. Po několika minutách běhu jsem se zarazila, protože jsem cítila puch šelem, které nás kdysi napadli. Opodál jsem viděla malé bezbranné vlče, které bylo vyděšené k smrti. Vběhla jsem mezi ně a zavyla pro pomoc. "Ale, ale co pak to tu máme." řekl jeden z nich. Druhý odpověděl:"To si snad myslíš, že nás přemůžeš? Začali se smát. Už jsem byla dost naštvaná a po jednom z nich vyrazila. Ten to schytal do levého oka. Hned poté se na mě všichni vrhli. Zachvíli ze strany vyskočila Kira a Tine a porazili je na zem.Zamnou se oběvila Aminta, Faybell a vedle mě stál Kawir a Anett. Když Aminta zavrčela, šelmy se lekly a raději si dali ústup. Malého vlčete jsme se zeptali na jméno a ono odpovědělo tenkým hlasem:"Koki, jmenuji se Koki. "Aminta prohlásila, že může být s námi ve smečce. Když jsme šli domů přemýšlela jsem kdo bude jeho opatrovníkem. Cestou domů jsem vlče nesla na zádech než jsme došli do lesa kde jsme se rozloučili a šli domů. Než jsem chtěla odejít zastavila mě Aminta a řekla mi "Jessi?" otočila jsem se na ní a pak řekla: "Vem si zatím Koki a postarej se o něj. Snad si budete rozumět." Kývla jsem a zavolala Kokiho. Po několika dnech jsme se sešli u řeky Guinamma a tam se rozhodovalo, kdo bude jeho opatrovník. Moc dlouho jsme tam nebyli, protože to proběhlo dost rychle. Když jsem došla s Kokim na určené místo pozdravila jsem všechny členy smečky a usadila se do trávy. Aminta prohlásila:"Milí vlci sešli jsme se tu, abychom určili toho, kdo bude opatrovníkem Koki." Já jsem byla natěšená kdo to bude. "Myslím si, že by mohla být Jessi opatrovnice Koki.Tedy pokud s tím bude souhlasit smečka i ty Jessi." Smečka s tím souhlasila a já se překvapivě podívala na celou smečku a pak jsem řekla:"Budu se o něj starat jako o vlastního." Aminta kývla prohlásila:"Jessi tedy bude opatrovnice Kokiho. Můžete se vrátit do svých domovů."
Odešli jsme s Kokim domů a Aminta jako by zmizela.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Koki vlče-1/2 Empty Re: Koki vlče-1/2

Tue 12 Feb 2019 - 13:58
350 darwenů
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Koki vlče-1/2 Empty Re: Koki vlče-1/2

Tue 12 Feb 2019 - 15:20
Děkuji moc. ❤️
avatar
Guest
Anonymní

Koki vlče-1/2 Empty Re: Koki vlče-1/2

Thu 14 Feb 2019 - 15:27
Super!
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Koki vlče-1/2 Empty Re: Koki vlče-1/2

Sat 23 Feb 2019 - 16:35
Já tam jako jediná nejsem :')
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Koki vlče-1/2 Empty Re: Koki vlče-1/2

Sat 23 Feb 2019 - 21:32
Wolfy-chan musíš se postarat o Ninu a proto jsi tam nebyla.
Sponsored content

Koki vlče-1/2 Empty Re: Koki vlče-1/2

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru