FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Bell-nové vlče Empty Bell-nové vlče

Thu 14 Mar 2019 - 10:25
Jednoho večera když už noční vlk byl vzhůru jsem se rozhodla, že se půjdu projít na čerství vzduch. Kroužila jsem kolem mého území a kontrovala zda tu nebyl neznámí vlk na návštěvě. Trénovala jsem se na denní hlídku s Wolfy. Najednou jsem si ale všimla, že mě někdo sleduje. Vypadalo to na lišku, ale nademnou ještě létal orel. Divila jsem se co se děje. Křoví šustělo čím dál více. Orel pomalu přilétával směrem k neznámému tvorovi a já měla obavy co se stane. Vrčela jsem na 2 tvory v tmavém prostoru. Najednou neznámý tvor zakňučel a já jsem přestala vrčet. Chtěla jsem k němu jít, ale orel mi vyhrožoval svým skřehotavím hlasem. Nakonec ke mě neznámé zvíře přišlo. Bylo to malé vlče s krásným bílým kožíškem. Sedla jsem si a řekla:"Kdo jsi? Tebe neznám."Malé vlče mi odpovědělo:"Jsem Bell a chtěla jsem se zeptat, jestli by jsi mě nepřidala do vaší smečky. Chtěla jsem zažít dobrodružství a opustila smečku, jenomže jsem je pak nemohla najít a žila s Flyem." Velký dravec přišel k Bell a představil se:"Jsem Fly a už dlouho se starám o Bell. Jenomže jsem si řekl, že je čas aby šla mezi své a tak jsem jí přivedl k vám." Usmála jsem se na Flyho a taktéž na Bell."Snad by jsme tě mohly příjmout." odpověděla jsem."Uvidíme se ještě?" řekla malá Bell na svého přítele. "Určitě. " odpověděl mladý dravec a odletěl. "Vyspi se dnes tu a ráno tě ukážu Alfě."řekla jsem a dala mu něco na zub. Položila ho do vyhřáté kožešiny. Ráno jsme vyrazili za Amintou a já jí při cestě říkala pravidla. "Ahoj Jess, vidím že jsi někoho sebou přinesla kdo to je?" řekla Aminta a otočila se na nás. "To je Bell a chtěla se zeptat jestli by mohla zůstat s námi."řekla jsem. "Dobrá tedy. Jak ses sem dostala?" zeptala se Aminta Bell. "Chtěla jsem zažít dobrodružství a opustila smečku, jenomže jsem je pak nemohla najít a žila s Flyem." "Kdo je Fly?" ptala se. "Fly je můj kamarád orel." odpověděla a dokonce se i usmála. "Ty jsi žila s orlem? Musíš být odvážná." překvapeně řekla Aminta. "No vlastně mi zachránil život." odpověděla Bell."Jakého opatrovníka bys chtěla mít?" zeptala se Aminta."Už jsem se domlouvala s Jess."usmála se na mě Bell. Aminta řekla:"Takže tě odteď výtám v naší teď i tvé smečce!" Tak jsem se stala opatrovnicí Bell...


Naposledy upravil Jessi dne Fri 15 Mar 2019 - 17:44, celkově upraveno 1 krát
avatar
Anonymní
Anonymní

Bell-nové vlče Empty Re: Bell-nové vlče

Thu 14 Mar 2019 - 18:58
avatar
Anonymní
Anonymní

Bell-nové vlče Empty Re: Bell-nové vlče

Thu 14 Mar 2019 - 19:00
Juu
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Bell-nové vlče Empty Re: Bell-nové vlče

Fri 15 Mar 2019 - 22:17
300 darwenů
Sponsored content

Bell-nové vlče Empty Re: Bell-nové vlče

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru