FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Nové vlče Střela Empty Nové vlče Střela

Sun 17 Mar 2019 - 19:20
Prodírala jsem se s Ninou houštím. Bylo trochu mlhavěji a proto nebylo tak dobře vidět. Opatrně jsem našlapovala, aby jsem nešlápla na ostružiní. Byly jsme na lovu. Zastavila jsem Nin a pozorovali jsme malé koloušky s jejimi matkami. Pásli se na nedaleké mýtině. Nina byla přikrčená a číhala n anic netušící kořist. Vyběhla na mladého koloucha a zakousla jej. Všimla si toho očividně jedna z laní, protože se oddělila od zbytku stáda a chtěla zaútočit na Nin. Všimla jsem si tohoto móresu a vyběhla za ni a usmrtila ji. ,,Vrrr, nikdo se nedotkne mého vlčete" zavrčela jsem výhrůžné na stádo, které v tu ránu prchalo pryč. Popadla jsem laň a Nina zase koloucha. Pozvala jsem si do mého doupěte Amintu. Podělili jsme se o laň a povídali si o novinkách ve smečce. Vyprávěla mi o nových postaveních o nových členech a spoustu dalších věcí. Den se chýlil ke konci a měsíční vlk vystřídal svého bratra, aby si odpočinul po namáhavém záření na celou šířou krajinu.
Další den jsem s mým vlčetem byla opět lovit, ale neobjevili jsme žádné stádo, nýbrž malé vlče, které bylo velice zábavné. Zjistila jsem, že se jmenuje Střelka. Je nejmladší z naší smečky. Odvedla jsem ji za Ami a pravila jsem ,,Toto malé vlče odešlo ze své smečky, aby se připojilo k nám." Aminta ji s nadšením přijala, ale já byla trochu nervózní. Dovolí mi to či ne? ,,A-Ami?" Zeptala jsem se. ,, Hm?"
,,Mohla bych být Střelina o-oparovnice?"
Aminta jen přikývla ,, Budu jen ráda, stejně by mi trvalo najít jí opatrováníka, takže můžeš" Její přísný výraz povolil a ona se usmála.

Pokračování příště
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Nové vlče Střela Empty Re: Nové vlče Střela

Sun 17 Mar 2019 - 19:24
Boží!!!
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Nové vlče Střela Empty Re: Nové vlče Střela

Sun 17 Mar 2019 - 19:25
To je úžasnéVery Happy
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Nové vlče Střela Empty Re: Nové vlče Střela

Wed 20 Mar 2019 - 20:14
200 darwenů
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Nové vlče Střela Empty Re: Nové vlče Střela

Wed 20 Mar 2019 - 20:19
Díky
Sponsored content

Nové vlče Střela Empty Re: Nové vlče Střela

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru