FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Nina♡
Nina♡
Sigma
Sigma
Posts : 213
Join date : 26. 11. 18
Age : 15
Location : bro idk where im

3.díl Našla jsem opatrovnici! Empty 3.díl Našla jsem opatrovnici!

Mon 4 Mar 2019 - 18:37
Byla jsem na kraji lesa a najednou jsem uslišela šustění a za mnou se objevil vlk. Nevěděla jsem co dělat a proto jsem se rozhodla utéct. Ale ten vlk mě dohnal. A najednou jsem zjistila že je to můj bratr. Strašně jsem se bála. Krčila
jsem se v rohu, a on mě začal kousat a prokousl mi tlapku.    Škrábl mě přes oko, já jsem spadla na bok a on si myslel že jsem mrtvá a proto odešel. Já jsem sebrala všechny mé síly a odkulhala jsem až k dalšímu lesu a tam jsem uviděla vlčici která odpočívadla u buků a proto jsem zavyla, ona mě uslišela a rychle přiběhla a zeptala jse mne jak se jmenuji a já koktavě odpověděla. J-já j-jsem N-nina. Nina-Gabelini a ty?? Já jsem Wolfy-chan pojď vezmu tě k amintě, kdo je aminta??? To je naše alfa. Auuuuu moje tlapka bolí to!?! „Ukaž“ řekla wolfy a dala mi na tlapku bukové listí, sice jsem to mela prokouslé ale už mě nebolela. Tak pojď řekla wolfy a šli jsme, dorazily jsme až do jeskyně a tam ležela aminta. Ami našla jsem vlče!!! Aminta vstala a zeptala se na moje jméno, když jsem jí odpověděla zeptala se wolfy jestli nechce bý mojí opatrovnicí a wolfy řekla že ano. A od té doby spolu žijeme a ona mě cvičí různým dovednostem.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

3.díl Našla jsem opatrovnici! Empty Re: 3.díl Našla jsem opatrovnici!

Sun 24 Mar 2019 - 11:12
200 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru