FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

... Bell a smrt...  Empty ... Bell a smrt...

Thu 28 Nov 2019 - 22:30
Jessi se probudila u Quantimy. Tam, kde se probudila posledně. Kdyžbse vzpamatovala zahleděla se po krajině. Opodál stála Quantima a povídala si s Blackmoonem. Mezitím se Jess podívala na sebe. Měla několik škrábanců na těle a měla obvázanou tlapku.,, Co se mi stalo? Přece se mi zdál jen zlý sen!“ mluvila sama k sobě. Snažila se zvednout, ale rána na noze jí to nedovolila. Jess se neúprosně snažila zvedat dál, až si jí nakonec všimla Quantima. Otočila na ní svůj zrak a přiklusala k ní v doprovodu Blacka.,, Quantimo? Blacku? Co se stalo? Měla jsem jen zlý sen...“ šmikla ušima.,, Jessi? Ty... Ty si ze včerejška nic nepamatuješ?“ zklopila uši. Black je zklopil též a podíval se na zem.,, Ne... Co se stalo? Proč tu ležím? A kde je Bell?“ dívala se do všech stran.,, Měla jsem jen zlý sen, ne?“ podívala se na smutné vlky.,, Co se včera stalo?“ vykřikla dřív, než se pustila Quantima do řeči.
,, Včera jsi hlídala vlčata a z nějakého důvodu se tam objevil medvěd...“
,, Medvěd?!“
,, Snažili jsme se vlčata zachránit, protože se medvěd proti nám ihned rozeběhl, ale...“
,,Ale co? Co se stalo?“
,, Všechny jsme zachránili, ale Bell, no...“ zklesle se podíval na Jess.,,Bell, Bell je mrtvá?“ vyděšeně sebou cukla. Black se slzami v očích přikývl.,, Já... Já jsem zklamala... Já, je to moje vina... Proč... Jak jsem to mohla udělat?! Nesnáším se!“ prudce dýchala se slzami v očích.,, To není tvá vina Jess...“ promluvil kdosi zamnou. Stála tam Wolfy.,, Bell zůstane v našich srdcích.“....
(veškerá domluva s Bell proběhla)
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

... Bell a smrt...  Empty Re: ... Bell a smrt...

Mon 2 Dec 2019 - 8:54
250D :ccc
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru