FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Nebezpečí pro Ambodii Empty Nebezpečí pro Ambodii

Sun 26 Jan 2020 - 21:43
[ ] Tiše jsem se plazila lesem a vyhlížela mou kořist. Pozorně jsem poslouchala ale nikde nic. ,,Už jsem zde přes hodinu" povzdechla jsem si. Šla jsem dál a dál, když v tu ránu jsem něco uslyšela. Napřímila jsem uši. Že by kořist? Ano, byl to zajíc, malý ale budu se s tím muset spokojit. Rozběhla jsem se za kořistí abych jí uštvala, jak to mi vlci děláme. Zajíc už vypadal unaveně když najednou ho sťaly velké tlapy. Zastavila jsem a podívala se na zloděje mé kořisti. Byla to velká puma, větší než jsem já. Mírně jsem couvla a zavrčela na pumu. ,,Co zde děláš? Toto území patří Ambodii!'' zavrčela jsem. ,, Ze stejného důvodu jako ty. Naše území postihl hladomor a jak vidím, zde kořisti taky ubylo" škodolibě se ušklíbla. ,,Odejdi z našeho území a hledej si kořist jinde." odpověděla jsem. ,,Pokud vím nemáš tu co dělat, tak zmiz!" znovu jsem." zavrčela. Puma popadla mého zajíce a otočila se na odchod. Ještě se ohlédla ,,Jen počkej Wolfy-chan, Alfo smečky Ambodie, až tu nebude ani myška" ušklíbla se a odešla. ,,Achjo..co teď budeme dělat..." povzdechla jsem a šla domů. Cestou jsem se stavila u mé tajné skrýše, odkud jsem vytáhla mrtvého zajíce a donesla jej Střelce.
[ ]
O 3 dny později
[ ] Svolala jsem celou smečku. Ubýtek kořisti se zvyšoval rychlostí světla. Pro vlčata jsem vždy něco vynašla ze zbytků, jež jsem měla různě po území poschovávané, avšak já už několik dní pořádně nejedla. Vylezla jsem na obří balvan a sedla si. Ano, vždy sem chodím jako první a sama. Chris s Ninou a Střelkou doráží až později. Dnes tu se mnou byla i Crystal. Potichu si lehla. Já čekala na členy mé smečky. Jako první přišla Jessi. Je mi velice věrnou kamarádkou a už jsem přemýšlela o jejím povýšení na mojí pravou packu. Další přišla Lady Snow s Angelou, Hirka s Cali,Raily a Rimem, moje "rodinka", dokonce i Layla i Tory, naše nejnovější členky dorazily, dále dorazila i Sheltiestar a zkrátka všichni ostatní. Všichni se usadili a poslouchaly má slova. ,,Drahá smečko," začala jsem. ,,jak jste si všichni mohli všimnout, ubýtek kořisti je veliký. Zastihl nás hladomor." po louce se rozlehlo šuškání. Já však pokračovala. ,,Je velice důležité krmit především vlčata, jelikož oni budou nová generace Ambodie...snažte se ulovit co jde a uchovat co nejvíce kořisti." ztichla jsem. ,,Toto však není jediné nebezpečí co nás ohrožuje...Na našem území se teď objevuje mnoho pum, jelikož i oni přišly o hodně potravy. Nenechte svá vlčata nikde pobíhat. Mějte je pořád na očích."
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Nebezpečí pro Ambodii Empty Re: Nebezpečí pro Ambodii

Mon 27 Jan 2020 - 19:42
,, Budeme se snažit Alfo.“
NPC Lady Snow
NPC Lady Snow
Posts : 304
Join date : 29. 06. 19
Location : Vždy někde jinde

Nebezpečí pro Ambodii Empty Re: Nebezpečí pro Ambodii

Fri 31 Jan 2020 - 12:07
,,Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom území ubránili."
Sponsored content

Nebezpečí pro Ambodii Empty Re: Nebezpečí pro Ambodii

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru