FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Sára
Posts : 13
Join date : 08. 12. 20
Age : 17

Hledání úkrytu Empty Hledání úkrytu

Mon 14 Dec 2020 - 18:22
Probudila jsem se uprostřed louky.Opodál spal na větvi Noah. Když Noah spozoroval ,že se Sára probudila, sletěl k ní. Zeptala jsem se ho ,,Nevíš kde se nacházíme?''.Noah odpověděl ,že neví. Pak jsem se ho zeptala,,Můžeš prosím vyletět výš a podívat se?''.Noah řekl,,Jasně''. Noah vyletěl vysoko do oblak. Za chvíli slétl dolů.A řekl,,Jsme v nějaké nížině. Viděl jsem zajíce,takže máme o snídani postaráno.'' Odpověděla jsem ,,To je super". Přešli jsme na lov snídaně. Noah znovu vzlétl vysoko. Po chvilce znovu uviděl zajíce a začal mi říkat, kde jsou. Podle jeho pokynech, jsem se začala blížit. Pak jsem uviděla zajíce a připravila jsem se ke skoku. Pak skočila po své kořisti. měla jsem ji zakouslou v zubech na špatném místě. Tak jsem ji pustila a začala pronásledovat. Zajíc kroužil různými obklikami ,které jsem si zkracovala. Po třech minutách jsem zajíce lapila a počkala na Noaha. Když slétl na zem ,pustili jsme se do jídla. Zeptala jsem se Noaha. ,,Nebylo by dobrý si najít nějaký domov? Už mě nudí pořád cestovat z místa na místo." Noah přikívl a dodal. ,,Musíme ovšem nejprve takové místo najít." Zeptala jsem se ,,Kde bysme mohli bydlet?" Noah odpověděl:,, Mě je to jedno. Promě je hlavní ,že bodu s tebou a zažívat různá dobrodružství. Jsme přece rodina." Já dodala,,Jasně podme najít nový domov!!!"
......Pokračování příště.......
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Hledání úkrytu Empty Re: Hledání úkrytu

Mon 14 Dec 2020 - 22:39
Skvělý příběh. Jen škoda že tak krátký. 185D
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru