FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Kanta-Hlídka Empty Kanta-Hlídka

Sat 23 Mar 2019 - 17:30
Společně s Jessi jsem se vydala na další hlídku. Okolí vypadalo poklidně. Odvedly jsme vlčata za Faybell, která se nabídla, že nám je během hlídky pohlídá. První zastávka byla u Jezera duchů. Toto místo moc nemám v oblibě. Je tam skoro pořád mlha a nejde vidět skoro ani na krok. Sebrala jsem všechnu odvshu a dala se do kroku. Obešli jsme spolu celé jezero. Nic zvláštního jsme nevyčmuchali. Další zastávkou je Jessina sluje. Všude byly jen stopy od Kokiho a Bell. Šli jsme až k horám Pierwany. Cítila jsem jen pachy laní a jelenů. Ještě nám toho zbývalo mnoho a proto jsme přidaly do kroku.
Vlčí hřbitov byl zahalený do tmy. Byla jsem už však zvyklá. Rozdělily jsme se a já šla směrem k lesu. Najednou jsem uviděla vlka. Zavrčela jsem výhrůžně. Na zádech mi přistála vakoveverka a tamten vlk se vynořil ze stínu, ve kterém byl až do té doby zahalen. Chtěla se připojit k nám. Chvíli jsme si povídali, až do doby než přišla Jess. Od té doby s námi je ve smečce Itori Nishio. Po skončení hlídkování.jsme se vrátili zpět domů. V dnešní hlídce jsme na nic nebezpečného.
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

Kanta-Hlídka Empty Re: Kanta-Hlídka

Sat 23 Mar 2019 - 17:31
Promiň Ami, ale já to musela napsat s tpu Itori Very Happy
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Kanta-Hlídka Empty Re: Kanta-Hlídka

Sun 24 Mar 2019 - 8:46
Super! Nevím proč to dělám vždy tak dlouhéVery Happy
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Kanta-Hlídka Empty Re: Kanta-Hlídka

Sun 24 Mar 2019 - 10:07
1/5. Mimochodem, ty jsi už psala příběh na téma Kanta? Nějak se mi nezdá že by tenhle byl tvůj první. A ještě tě poprosím o jednu věc - bylo by fajn, kdyby jsi pak psala své příběhy jako hlídka do speciální složky, kterou ti sem vytvořím. Je to jednodušší a přehlednější.
Sponsored content

Kanta-Hlídka Empty Re: Kanta-Hlídka

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru