FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Hirko
NPC Hirko
Posts : 521
Join date : 15. 03. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

2/5 - hlídka s Rickem Empty 2/5 - hlídka s Rickem

Mon 3 Feb 2020 - 15:59
Za včasného rána jsem se Rickem vydali směrem k místu, kde si s Lady Snow dáváme sraz před hlídkou. Vlčata jsem odvedla k Jessi a Rime šel nejspíš na lov. Konečně jsme došli na místo. „Ahojky Hirko." usmála se. „Ahoj." oplatila jsem ji pozdrav. „Lady, představuju ti mého bratra Ricka, Ricku tohle je moje kamarádka Lady Snow." představila jsem je na vzájem. „Těší mě." se zájmem si ho prohlížela Lady. „Mě také." odvětil ji hned Rick.

Po chvilce povídání jsme se konečně vydali na hlídku. První zastávkouz byla Louka bohu. V čerstvém sněhu jsme se všichni tři prodirali okolím, ale když jsme nenarazili na nic zvláštního, pokračovaly jsme k Jezeru smrti. Zde Rick narazil na pár stop, ale zřejmě patřily jen nějaké drobné zvěří, která tudyma musela prohopskat krátce před námi. Teď už jsme měly namířeno k Vlčím hřbitovům. Sníh tu byl nasáklý bahnem, a tak jsem měla během pár minut promáčený a ušpiněný kožich. Ani tady jsme ovšem nenašli nic, co by mohlo ohrozit smečku. Další místo, které nás teď čekalo byly Močály. Museli jsme zde našlapovat opatrně, ale nic jsme neobjevili, proto jsme pokračovali v cestě k Jezeru zamilovaných. Ani tady jsme však na nic nenarazili. Posunuli jsme se proto do Temného lesa. Tam Rick objevil další stopy, které o všem patřily pumam. Podle něj se tu zdržely chvilku a vrátily se zpět za hranice Ambodie, ale i tak je to možné nebezpečí. Na Písečných pláních jsme nic nenašli a tak samo u Jezera duchu a u Antarcitového jezera. Když jsme přecházeli přes tržiště pozdravili jsme obchodníky a já je samozřejmě všem představila mého bratra. Konečně jsme se mohly vydat na hory Pierwan, kde jsme objevili o trochu víc stop velkých šelem, ale nenarazili jsme na jediného živého tvora. Nakonec jsme se vrátili na Louku bohu, kde jsem se s Lady rozloučili.

S Rickem jsme se pak vydali za Wolfy, jak jsem mu slíbila. „A ahoj Hirko." pozdravila mě Wolfy hned od vchodu do jeskyně. „Ahoj má Alfo Wolfy." naznačila jsme menší uklonu. „Chtěla jsme ti představit mého bratra Ricka, který sem přišel po stopách zrádce jejich smečky." představila jsem ji Ricka. „Těší mě Ricku, já jsem Wolfy-Chan, Alfa Ambodijské smečky." představila se mu Wolfy. „Mě také těší." poklonil se Rick na znak úcty k Alfě. „Wolfy, přišla jsem tě požádat, jestli by zde Rick nemohl nějakou tu dobu zůstat. Je vinikající lovec a skvělý stopař. Jistě by nám pomáhal při lovech." doufala jsem, že to Wolfy povolí. Vím, že není zla, ale jedná se o další hladový krk navíc. „Pokud Rucku opravdu umis tak dobře stopovat a lovit zvěř, můžeš tu zůstat. Akorát mám ještě jednu podmínku." odmlčela se Wolfy. „Měl bys ses zapojit i do povinnosti obyčejných členů smečky." upozornila ho naše Alfa. „Děkuju moc Alfo.". „Není zač Ricku a teď mě prosím omluvte. Mám ještě nějakou tu práci. Mějte se dobře." rozloučila se s náma Wolfy. „Ty také Wolfy." opkatili jsme ji oba pozdrav a vydali jsme se na zpět k jeskyni.
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

2/5 - hlídka s Rickem Empty Re: 2/5 - hlídka s Rickem

Tue 4 Feb 2020 - 20:45
2/5
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru