FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Po bitvě, 1. Část Empty Po bitvě, 1. Část

Wed 1 May 2019 - 18:06
,,Kam mě to neseš?" Zeptala jsem se Hirky když mě vzala do zubů a utíkala se mnou na místo kde se bojovalo. ,,Stephen" řekla když mě položila kousek od místa kde se bojovalo. Ne...tohle není pravda že ne... ,,Stephene!!!" Zakřičela jsem když jsem zahlédla malého lasičáka který byl od krve a ležel na zemi. ,,STEPHENE!" Zaječela jsem na celou mýtinu. ,,Ne, prosím..." Zakřičela jsem opět když jsem zahlédla i ostatní členy smečky a hlavně mrtvolu Kokiho a Itori. Prosím...tohle nemůže být pravda! Zakňučela jsem. ,,Víš... Cali, Stephen bojoval ze všech sil, sama jsem ho viděla, ale bohužel..." Odmlčela se najednou Hirka. ,,Co? Co se stalo?" Zakňučela jsem na ni zpět. ,,Víš co, na to zapomeň, pokud ho nedoneseme ke Quantimě, tak umře!" Řekla a opatrně ho vzala do zubů a běžela s ním směrem ke Quantimě. Až teď jsem si všimla jejich zranění... Musela to být hrozná válka...vzmatovala jsem se a utíkala jsem za ní. Když jsme byli v Quantimině jeskyni, Hirka ho opatrně položila na zem a zavolala Quantimu. Ta ho ošetřila a potom zkontrolovala Hirku. Zahlédla jsem Alfu Amintu jak leží v jeskyni a je od krve. Také jsem zahlédla Wolfy, Jessi a Spirita... ,,Prosím, potřebuji pracovat, mohly by jste prosím jít?" Vytrhl mě z přemýšlení Quantimin ustaraný hlas. ,,Jistě, Cali se jenom rozloučí se stephenem." Řekla Hirka a Quantima mi umožnila vstup do jeskyně. ,,Ahoj, uzdrav se mi brzo prosím" zašeptala jsem do ucha tomu malému lasičákovi který mě asi stejně ani neslyšel. Byl v bezvědomí. ,,Ahoj Quantimo" řekla jsem s Hirkou současně při odchodu. Došly jsme do jeskyně a Hirka nám povídala o bitvě. Prý musí mít klidový režim kvůli tomu jak je zraněná. Večer jsem šla s Raily lovit nedaleko jeskyně a ulovily jsme několik králíků pro nás, Hirku a Rimeho, potom jsme šly spát...
Pokračování příště.

Cali
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Po bitvě, 1. Část Empty Re: Po bitvě, 1. Část

Thu 2 May 2019 - 12:22
300 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru