FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Ztraceni 2. část Empty Ztraceni 2. část

Thu 7 Mar 2019 - 18:21
Rychle jsem běžela co mi síli stačili. Bála jsem se  o Kokiho i o Rain.Překočila jsem strom, který spadl kvůli silnému větru a připravila se na cokoliv, co by se mohlo stát. V řece jsem  viděla kládu, na které byl Koki a ten se utřeseně držel klády. Rain mu netrpělivě pomáhala se dostat z řeky na pevninu. Běžela jsem chvíli vedle nich a komunikovala s nimi. V mé představě se mi honili dost zlé myšlenky, které bych si nikdy nevibavila. Pak jsem se, ale konečně odhodlala a skočila za nimi. "Jessi pomóc!" zavolal Koki. Doplavala jsem k nim. Kokiho jsem dala na kládu a zakřičela:"Koki drž se! Rain ty zkusíš s pomocí křídel táhnout kládu směrem k pevnině a  já jí zkusím táhnout proti proudu!" Řekla jsem to, protože nedaleko byl vodopád. Podplula jsem kládu a začala jsem se odrážet od země. Proud byl ale silný, takže to moc nešlo. S Rain jsme tahali ze všech sil a trochu jsme s ní pohnuli. Ale náhle jsem...

Pokračování příště...
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Ztraceni 2. část Empty Re: Ztraceni 2. část

Fri 15 Mar 2019 - 17:39
150 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru