FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
NPC Jessi
NPC Jessi
Posts : 759
Join date : 10. 02. 19
Age : 23
Location : Potuluji se různě po Ambodii

Ztraceni 3. část Empty Ztraceni 3. část

Thu 7 Mar 2019 - 18:26
Ale náhle jsem uklouzla a Rain nedokázala sama udržet kládu. Proud nás táhl mnohem víc než předtím. Mě už docházely síly a poté jsem byla v bezvědomí. Ticho... Chlad... A neznámé hlasy ze kterých nešlo nic poznat."Kde to jsem? Proč je tu taková tma?" Ptala jsem se v tichém a tmavém prostoru plném tajuplných zvuků. Najednou jsem pomalu začala vidět. Ze začátku trochu rozmazaně a proto jsem viděla pouze dva fleky předemnou. Po malé chvilce jsem zřela Anett a Kokiho jak na mě zírají."Jessi?" Zavolala Anett."Anett? Co, co se stalo? Koki? Kde je Rain jste všichni vpořádku?" Vyděšeně jsem se zeptala a Anett mi odpověděla:"Neboj se všichni jsou v pořádku jenom..." "Jenom co?" Skočila jsem jí do řeči. "Jenom... jsi upadla do bezvědomí."Zvláštně se podívala Anett na mě" To jsem ráda, že se nikomu nic nestalo. " Jakmile jsem vztala strašně mě začala bolet hlava a nemohla jsem udržet rovnováhu. "Chceš pomoct?" No mož... A náhle jsem usla. Probudila jsem se až doma, kde mi už bylo lépe. Poděkovala jsem Anett za dovezení domů. Po nějakém čase jsem vždy ráda pozorovala jak si Koki hraje s Rain a měla nové vzpomínky do mého vlčího života...

... Konec...
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Ztraceni 3. část Empty Re: Ztraceni 3. část

Sat 9 Mar 2019 - 15:23
150 darwenů
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru