FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Nina♡
Nina♡
Sigma
Sigma
Posts : 213
Join date : 26. 11. 18
Age : 15
Location : bro idk where im

4.díl  Našla jsem si kamaráda Empty 4.díl Našla jsem si kamaráda

Tue 20 Oct 2020 - 22:55
Dnes ráno mi má Alfa a dřívější opatrovnice Wolfy-Chan dala za úkol chytit jí, Chrisovi a Střelce nějakou potravu. Samozřejmě že jsem s tím hned souhlasila, a hned vyrazila do nejbližšího lesa. Chvíli jsem čekala ale pak jsem spatřila pořádného jelena, který se v klidu pásl na mýtině lesa a začala se plížit abych se k němu dostala blíž a z dostatečné vzdálenosti jsem na něj vyskočila až se zakolísal a málem spadl. Začala jsem ho kousat po krku, a když nakonec přestal vzdorovat a padl na zem tak jsem ho dorazila. Celá udýchaná jsem se posadila na velký kámen a chvíli odpočívala, ale najednou ke mně přiběhl neznámý vlk a tak jsem šla do obranné pozice a začala hlasitě vrčet. Ale ten vlk se najednou stáhl a představoval se, z čehož jsem byla na chvíli trochu zaražená, takže jsem se taky trochu představila. (z pohledu jejich rozhovoru) (Pohled Jaydena) : Ahoj, promiň jestli jsem tě vystrašil, ale jen hledám smečku ke které bych se mohl připojit a- promiň mi to jsem to ale nezdvořák. Jmenuji se Jayden a jsem ze smečky Orishima, no teda jsem byl a jak se jmenuješ ty? (Pohled Niny) : Já jsem Nina, Nina-Gabelini a říkáš že potřebuješ smečku? Proč? Byl jsi vyhnán nebo jsi svou smečku dobrovolně opustil? (Pohled Jaydena) : Byl jsem vyhnán za to že jsem prý údajně škrábl štěňata Alfy proto mne vyhnala a já musel asi týden sám přežívat. (Pohled Niny) : Aha tak to mě dost mrzí, ale já jsem smečku opustila protože mě můj bratr mě týral a o rodiče jsem přišla už před dvěma lety. Nicméně, mohla bych ti ukázat smečku ve které aktuálně žiji a možná tě Alfa přijme. (Pohled Jaydena) : Dobře a děkuji ti za to : ) (Pohled Niny) : Nemáš zač. Tak poběž a pomoz mi prosím s tím jelenem.(ukončení jejich rozhovoru) Můj nový kamarád Jayden mi pomohl s jelenem a běželi jsme k jeskyni mé Alfy Wolfy-Chan která už na mě trpělivě vyčkávala a když jsem ji zahlédla tak jsem se rozběhla ještě rychleji. (zase rozhovor) (Pohled Wolfy) : Jak vidím už jsi zpět s krásným úlovkem a asi sis našla kamaráda co? Nina na vteřinku svěsila hlavu na pozdrav tak jsem provedla totéž.(Pohled Niny) : Ano potkala jsem ho při lovu. Jmenuje se Jayden a ptal se mně jestli by se mohl přidat k naší smečce. (Pohled Wolfy) : Samozřejmě že může. (Pohled Niny) : Děkuji mockrát. (Pohled Wolfy) : Nemáš zač. (konec rozhovoru) Poté jsem Jaydenovi ukázala zbytek smečky a šli jsme ke mně domů a povídali si.Od té doby se mnou žije Jayden v poklidu roku.
NPC Wolfy-chan
NPC Wolfy-chan
Posts : 644
Join date : 23. 11. 18
Age : 18

4.díl  Našla jsem si kamaráda Empty Re: 4.díl Našla jsem si kamaráda

Tue 20 Oct 2020 - 23:34
460 Darwenů
Nina♡
Nina♡
Sigma
Sigma
Posts : 213
Join date : 26. 11. 18
Age : 15
Location : bro idk where im

4.díl  Našla jsem si kamaráda Empty Re: 4.díl Našla jsem si kamaráda

Tue 20 Oct 2020 - 23:34
děkuji
Sponsored content

4.díl  Našla jsem si kamaráda Empty Re: 4.díl Našla jsem si kamaráda

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru