FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (2. část) - pochyby Empty Z mé minulosti (2. část) - pochyby

Mon 4 Mar 2019 - 20:05
„V tuhle dobu vstávala naše smečka!“ říkala jsem si v duchu a zadívala se k obloze. Ani nevím proč, ale bylo mi do breku. Dívala jsem se na mraky, jak plují po nebi a přemýšlela.
,,Možná jsem neměla utíkat. Teď tady pojdu hlady a ještě k tomu úplně opuštěná!" při tom pomyšlení jsem zoufale zakňučela.
Jenže vrátit jsem se nechtěla, věděla jsem, že by mě smečka zpátky už nepřijala. S námahou jsem zahnala slzy. I přes to, že tam mnou všichni opovrhovali (a to včetně mých rodičů), cítila jsem nutkání se tam vrátit. Přece jen jsem se tam narodila a hodně toho prožila, i když toho veselého nebylo zrovna mnoho.

Najednou jsem si všimla tmavého stínu kroužícího nad lesem. Hned jsem věděla, že to nebude žádná malá vlaštovka. Všimla jsem si zahnutého zobáku a taky rychlosti, se kterou ten pták brázdil oblohu. Nepochybně to byl dravec. Fascinovaně jsem na něj zírala a obdivovala jeho ladné, přesto svižné pohyby.  Ne, že bych nikdy žádného dravce neviděla, ale k naší smečce se jich moc nepřibližovalo, možná z ní měli strach, podobně jako já.

Ještě chvíli jsem jen tak seděla na kameni a pozorovala ho, než jsem si všimla vidličky v jeho ocasu a došlo mi, na koho se to dívám. Byl to luňák!


Naposledy upravil Střela dne Sun 10 Mar 2019 - 22:10, celkově upraveno 1 krát
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Z mé minulosti (2. část) - pochyby Empty Re: Z mé minulosti (2. část) - pochyby

Fri 8 Mar 2019 - 22:09
150 darwenů
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (2. část) - pochyby Empty Re: Z mé minulosti (2. část) - pochyby

Sat 9 Mar 2019 - 8:08
Děkuji Surprised
avatar
Anonymní
Anonymní

Z mé minulosti (2. část) - pochyby Empty Re: Z mé minulosti (2. část) - pochyby

Sat 16 Mar 2019 - 21:47
Juuu krásný❤️
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (2. část) - pochyby Empty Re: Z mé minulosti (2. část) - pochyby

Sun 17 Mar 2019 - 12:45
Děkuji Belli Smile
Sponsored content

Z mé minulosti (2. část) - pochyby Empty Re: Z mé minulosti (2. část) - pochyby

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru