FORUM AMBODIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (7. část) - konečně smečka Empty Z mé minulosti (7. část) - konečně smečka

Sun 10 Mar 2019 - 20:00
„Jsi odpočatá na cestu?“ zeptal se mě Portos. „Samozřejmě, po takové snídani!“ při vzpomínce na tu dobrotu jsem se neovládla a znovu se olízla. „Dobře, tak já pomalu poletím napřed, ty se mi drž, ať se neztratíš, jasné?" naklonil hlavu na stranu a zkoumavě si mne prohlížel. Pouze jsem přikývla a měla jsem radost, že mám Portose za průvodce, bez něj bych nejspíš nikam nedošla. „Tak poběž!“ zavolal za mnou, těsně před tím, než se zvedl, ze své větve.

 I když letěl, jak sám říkal pomalu a často na mne čekal, vůbec jsem mu nestačila a po nějaké době už mě tlapky sotva nesly. Ale kupodivu se kvůli tomu na mě vůbec nezlobil a naopak vypadal ve skvělé náladě. Občas, když měl přede mnou obzvlášť velký náskok, vylétl vysoko nad stromy a stoupal stále výš až se mi pomalu ztrácel v mracích, ale i přes takovou dálku ke mně dolehlo jeho veselé skřehotání.

 Kolem poledne jsme konečně zastavili a Portos slavnostně prohlásil „Tak jsme na místě. Kousek odtud přebývá jedna smečka. Není z největších, ale alespoň, máš větší šanci, že Tě do ní přijmou. “ Rozhlížela jsem se kolem sebe, ale nikoho jsem neviděla, až po chvíli jsem ucítila pach dvou vlků, z čehož jeden byl nespíše vlče. Udělala jsem pár váhavých krůčků tím směrem a ohlédla se na Portose. „Ale uvidím Tě ještě, že ano?“ zeptala jsem se ho s obavami. „Jasně, že jo! Přece Tě nenechám na pospas těm "hrozným" vlkům!"ujistil mě se smíchem Portos.
Aminta
Aminta
Alfa
Alfa
Posts : 623
Join date : 16. 11. 18
Age : 20
Location : Někde na Zemi
https://aforum.catsboard.com

Z mé minulosti (7. část) - konečně smečka Empty Re: Z mé minulosti (7. část) - konečně smečka

Wed 13 Mar 2019 - 17:30
200 darwenů
Střela
Střela
Alfa
Alfa
Posts : 741
Join date : 03. 03. 19

Z mé minulosti (7. část) - konečně smečka Empty Re: Z mé minulosti (7. část) - konečně smečka

Thu 14 Mar 2019 - 15:17
Děkuji Ami Smile
Sponsored content

Z mé minulosti (7. část) - konečně smečka Empty Re: Z mé minulosti (7. část) - konečně smečka

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru